Свобода та легкість: Katimo показали колекцію літо — 2022

Съемка
27.06.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Почуття впевненості
ПОДЕЛИТЬСЯ

Нова літня капсула українського бренду Katimo стає логічним продовженням теми цього сезону — святкувати життя, не відкладаючи його на потім. 

Ця колекція — про відчуття свободи та легкості. Проте для дизайнера Каті Тимошенко ці поняття отримують нове значення у контексті України сьогоднішнього дня. Свобода і легкість — це сила духу та індивідуальності, свобода висловлювати нашу власну ідентичність та боротися за найкращий світ. Колекція наповнена почуттям впевненості, й, на думку дизайнера, саме це є сьогодні найціннішим.

Katimo — це одяг для життя у мегаполісі, проте саме природа є головною рушійною силою, яка надихає на його створення. Цього разу головним джерелом натхнення стало небо як символ мінливості та краси світу. Нагадування про цінність кожної прожитої хвилини. Багатогранне, еклектичне, завжди різне, але прекрасне в будь-якому його стані. Світанки й заходи сонця, кольорова веселка, блискучий місяць або нескінченне блакитне полотно небосхилу.

Саме багатогранність та мінливість неба стали основою палітри кольорів нової капсули — чисті відтінки білого у комбінації з жовтим, рожевий меланж, що відсилає до кольору неба на заході сонця, а також графітовий синій як нагадування про нічний небосхил, осяяний місяцем та яскравими зорями.

В нову капсулу увійшли по-справжньому літні, невагомі елементи. В’язані сукні в рубчик, легкі широкі брюки та сорочки вільного покрою, а також джинси кльош, спідниці з парашутної тканини, топ і сукня з уже знаковими для Katimo зв’язаними вручну деталями. Ключовими речами колекції стали складний арт-корсет молочного кольору, а також лляна сукня, на об’ємних рукавах якої креативна команда бренду розмістила вишивку. Лінійка аксесуарів доповнилася панамами, а також сережками у вигляді гілки калини.

Цього літа команда Katimo закликає помічати прекрасне у звичайних речах, а також зупинятися, дивитися нагору — на таке мінливе, проте завжди прекрасне небо, та насолоджуватися тим, що маєш зараз. Цінувати та проживати кожен момент.

Купити нову колекцію можна на сайті katimoclothes.com, а також у флагманському магазині бренду в Києві, на вулиці Рейтарській, 19а.

Читайте також: ЦУМ представив капсульну колекцію взуття, створену разом з брендом Сари Джессіки Паркер

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).