Dior x ERL представили спільну колекцію California Couture

Съемка
05.01.2023
ПОДЕЛИТЬСЯ
Розкіш безтурботного життя
ПОДЕЛИТЬСЯ

Результатом зустрічі Кіма Джонса, дизайнера чоловічої лінії Dior, та Елі Рассела Ліннетца стала колекція під назвою California Couture. Ліннетц – творець бренду ERL та один із найвідоміших дизайнерів Міста ангелів. Колаборація стала уособленням яскравої постмодерної каліфорнійської манери ERL, пропущеної крізь розкішну лінзу будинку Dior.

Культова сумка Saddle була переосмислена Ліннетцем: аксесуар набув вигляду пухкої, стьобаної дорожньої сумки з розкішного "атласного каннажу Кумо". У силуеті нового взуття, призначеного для скейтбордингу, простежуються мотиви кросівок Dior B27. Костюмні та штани з джерсі мають широкий крій та вільні складки, що додають до зібраності елемент невимушеності. В'язані светри та шапки вручну розшиті паєтками і повноправно претендують на роль одягу, що ідеально підходить для вечірок.

Чоловіча колекція Dior Spring 2023 була представлена у травні минулого року під час пам'ятного показу у Лос-Анджелесі на Віндворд-авеню. 5 січня 2023 року колаборація стала доступна до придбання.

Читайте також: Year of the Rabbit: Gucci представили капсульну колекцію, присвячену року Кролика

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).