JUL і GUSHKA представили новий затишний дроп про тепло, яким хочеться ділитись

Съемка
16.12.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Додаємо у wish list!
ПОДЕЛИТЬСЯ

Ця зима показала нам, як важливо берегти тепло у собі та ділитися ним зі світом. Нова спільна колекція JUL x GUSHKA — саме про це. Про тепло у всіх його проявах: від обіймів близької людини до затишного шарфа, в який хочеться загорнутися з головою. Бренди поєднали сучасні елементи затишку з традиційними ремеслами, аби останні були доступні кожному, хто хоче торкнутися живого звичаю.

Бренд вовняних виробів GUSHKA родом з гірського містечка Косів, центру гуцульської культури. Цей регіон здавна вважався відомим центром ткацтва та ліжникарства, де традиції передавалась з покоління в покоління. Від нитки до зрізу готового виробу з верстату — все робиться вручну, жоден процес не є автоматизованим. Це і робить кожен елемент цієї колекції унікальним, живим.

До колекції увійшли предмети одягу, аксесуари та елементи домашнього декору. Ліжник та доріжки, що їх виконано за традиційною українською технологією ткацтва. Довгі барвисті шарфи та в’язані жилетки, нитки для яких робляться вручну майстрами Косівщини.

Родзинка дропу —  пухнасті сумки, що оздоблені дзвониками. Останні — не просто декор. Це справжні мініатюрні дзвоники, що одягають вівцям перед тим, як відправити їх на пасовище. Вони теж виготовлені у Косові. У кожному виробі, кожній деталі відчувається живий дотик людей, що їх створювали. 

Дроп JUL x GUSHKA — про особливі моменти разом, про вечір Різдва, про прагнення ділитися та зробити людей біля себе щасливішими, огорнути їх любов’ю. Він про затишок, який можна відчути лише поруч з найріднішими. А ще про традиції, що нас об’єднують, як ніколи раніше.

Саме таку атмосферу бренди прагнули відтворити в відео-кампейні. Про родину, традиції та особливі речі, наповнені теплом. Ми насичили відео духом Карпат, ретельно пропрацювавши навіть шрифт головного напису: це унікальний шрифт, що відтворює локальні вивіски Косівського району.

Всі речі колекції виготовлені зі 100% вовни. Вони стануть влучним подарунком на свята — щоб поділитися своїм світлом, зігріти найдорожчих та закарбувати моменти спільної радості та надії в пам’яті.

Речі доступні для замовлення на сайті jul.ua вже з 15 грудня.

Читайте також: Born in Ukraine: 9 українських брендів з місцевим виробництвом

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).