Нордичний спосіб життя у кампейні POUSTOVIT осінь-зима – 2022-2023

Съемка
13.09.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Співіснування в мирі з природою
ПОДЕЛИТЬСЯ

Бренд POUSTOVIT представляє колекцію FW 22-23, присвячену стриманості духу та естетиці північних країн. Створюючи колекцію, дизайнерка Лілія Пустовіт згадувала подорожі Скандинавією, сповнені балансу та захоплення природою, тож ці відчуття вона перенесла на одяг. Зважаючи на поточну ситуацію в Україні, ці емоційні стани набувають нових значень для всіх нас, адже балансування між війною і звичайними справами стало щоденним випробуванням для багатьох.

Нордичний спосіб життя, з його ідеєю співіснування в мирі з природою, комфортом в усіх сенсах та зігріваючим світлом від свічок у теплій осінній палітрі, пояснює появу вільних та зручних силуетів у колекції. Прості та водночас вишукані форми дозволяють сфокусувати увагу на природних кольорах та принтах, які стали одним з ключових елементів ідентичності POUSTOVIT. Збираючи теплі відтінки охри та дерева і спокійні зимові блакитні кольори у колекцію, Лілія Пустовіт надихалася естетикою 70-х років, проте не в аспекті моди, а в дизайні інтер'єрів, меблів та лайфстайлу тих часів.

Ідея зйомки також базується на скандинавському мінімалізмі, м'яких відтінках та стилістиці 70-х.

Фото: Андрій Грей
Стиль: Тетяна Немченко
Зачіски: Павло Лотнік
Мейкап: Світлана Римакова
Моделі: Марія Зубцова, Руся Берикет

 

Читайте також: Листи з України: колаборація "Укрпошти" та художниці ZINAIDA до 25-річчя UFW

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).