Зоряний атлас

Съемка
27.10.2015
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

Зоряна мапа Here am I floating in my tin can far above the Moon – співає Девід Боуі у своїй Space Oddity, пісні-триб’юті величному космосу і його хоробрим підкорювачам. Всесвіт і досі є для нас однією великою та магічною загадкою, яку науковці всього світу щосили намагаються відгадати. Втім, за останній час космос став для нас

ПОДЕЛИТЬСЯ

IMG_7142

Зоряна мапа

Here am I floating in my tin can far above the Moon – співає Девід Боуі у своїй Space Oddity, пісні-триб’юті величному космосу і його хоробрим підкорювачам. Всесвіт і досі є для нас однією великою та магічною загадкою, яку науковці всього світу щосили намагаються відгадати. Втім, за останній час космос став для нас ближчим, ніж раніше – звичайно, здебільшого завдяки індустрії кіно та стрічкам «Інтерстеллар», «Гравітація» та «Марсіянин». Проте новини про те, що на Марсі знайшли воду, про те, що ми можемо послухати спів комети Чурюмова-Герасименко, про те, що марсохід Curiosity надсилає неймовірні панорамні кадри четвертої планети, звичайно, також відіграли свою роль у новій хвилі романтизації космосу.

Мода завжди відповідає на запити сучасності; саме тому сьогодні у б’юті-зйомці L’Officiel Online ми говоримо про красу Всесвіту, про містичність чорних дір, про справжню драматургію в еволюції зірок, про загадковість білих карликів. Отже, у кожному кадрі цієї історії приховані космічні об’єкти та явища, які зачаровують нас найбільше.

Переглядати під пісню комети Чурюмова-Герасименко.

starrr1

Протуберанці

starrr

Чорна діра

IMG_7398-Recovered-3

Спрайт

IMG_7255

Космічний пил

IMG_7239-Recovered-Recovered

Наднова

IMG_7165-Recovered

Метеорити

Фото — Льоша Ліч
Зачіска — Таня Калінічєнко
Візажист — Тамріко Левченко
Асистент візажиста — Наталія Якушева
Модель — Інна Швець (Model Scout System)
Продюсер — Марина Сандугей
Тест — Тома Міроненко

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
17.05.2024
Marc-Antoine Barrois
Аромат для жінок і чоловіків Tilia
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).