Balenciaga, Givenchy та інші: колекції resort – 2025, які ви могли пропустити

Тренды
03.06.2024
ТЕКСТ: Єлизавета Бабец
ПОДЕЛИТЬСЯ
Гід останніми курортними лукбуками
ПОДЕЛИТЬСЯ

Початок літа ознаменував презентації нових колекцій resort — 2025. Бренди відправлялися до узбереж Франції чи архітектурних об’єктів ЮНЕСКО в Барселоні, як це зробили Chanel та Louis Vuitton відповідно. І поки дизайнери представляють свої круїзні колекції один за одним редакція L'Officiel Online зібрала останні лукбуки та шоу сезону resort – 2025, які ви могли пропустити.

Balenciaga

 

01 00
ПОДЕЛИТЬСЯ

Китай налічує найбільшу кількість бутиків Balenciaga серед інших країн світу, тому показ нової колекції стратегічно пройшов у Шанхаї, а саме в Музеї мистецтв Pudong. Цього разу Демна об’єднав кордони строгості крою та вуличним одягом. Окрім масивних пальт та костюмів у колекції з’явилися вишукані розшиті лелітками та сукні-кокони.

TORY BURCH

 

01 00
ПОДЕЛИТЬСЯ

Офісний стиль припинив обтяжувати сучасне покоління після появи тренду на officecore. Цим скористалися Tory Burch, які представили лукбук resort — 2025, що містив класичні образи в актуальному та більш безтурботному вигляді. Звідси — вільні брюки, сорочки з декоративними акцентами, розслаблені блузи та спідниці асиметричного силуету.

GIVENCHY

 

01 00
ПОДЕЛИТЬСЯ

Givenchy виконали план «максимум» навіть за відсутності креативного директора Дому. Дизайнери жіночої та чоловічої лінійок Сюзанна Венегас і Джош Буллен створили колекцію, натхненну архівами Юбера де Живанши. Окрім витончених вінтажних силуетів у resort — 2025 вони відобразили любов кутюр’є до кішок — так на світ з’явилася об’ємна шуба з принтом рисі та пухнаста сукня.

BALMAIN

 

01 00
ПОДЕЛИТЬСЯ

У колекції resort — 2025 Balmain представили образи, які доводять високу майстерність ательє модного Дому. Завдяки вишивці бісером Олів’є Рустен відтворив нариси жіночого тіла на сукнях довжини міні та максі. Колекцію доповнили яскраві аксесуари — сумки з деніму та з металевими вставками, а також прикраси, такі як браслети з голками та масивні круглі сережки.

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).