Канікули в дощовій Англії: колекція Деніела Лі resort – 2025 для Burberry

Тренды
30.05.2024
ТЕКСТ: Єлизавета Бабец
ПОДЕЛИТЬСЯ
Не забудьте парасольку. І тренч!
ПОДЕЛИТЬСЯ

Усі ми звикли бачити презентації колекцій resort — 2025 на залитих сонцем курортах чи принаймні віддалених туристичних місцях. Надихнувшись британською стриманістю, Деніел Лі показав лукбук круїзної лінійки Burberry, створений для подорожей у прохолодні та дощові країни. Що з цього вийшло, розповідає редакція L’Officiel Online.

У колекції resort – 2025 Деніел Лі очікувано акцентує увагу на багаторічному досвіду бренда в створенні тренчів. «Приємно взяти культову ідею тренчкота і використати її як чисте полотно для обробки», — ділиться дизайнер, який у новому сезоні сміливо експериментує з кольорами та фактурами.

Тренчі, як і частина іншого верхнього одягу в resort — 2025 колекції, отримали водонепроникне покриття. Присутнє в колекції й пальто з вовни, яке було зістарене за допомогою спеціального фарбування та техніки нашарування тканин.

«Це одяг, який можна покласти у валізу, сумку, кинути на підлогу, і він не буде надто дорогоцінним. Для мене це дійсно дух Burberry",  — поділився дизайнер.

Деніел Лі змінив і колір класичної клітинки Burberry. У новій колекції вона забарвлена в прохолодні ландшафтні відтінки: землянисто-коричневий, бордовий, трав’яний тощо. Таким принтом Лі доповнив різноманітні елементи лінійки — від тренчів до костюмів та блуз.

На противагу британський розсудливості дизайнер додав до колекції яскраві декоративні рішення. Наприклад, метелики, вирізані лазером, банти та рюші на сорочках, а також шерстяні китиці на шубах.

Образи з колекції resort — 2025 Burberry балансували стриманими аксесуарами, серед яких м’які та структуровані мінімалістичні сумки, босоніжки з металевими монограмами або знаковими принтами, хустки з каліграфічним логотипом.

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).