Balenciaga представили нову зимову колекцію, підтримали Україну і процитували вірш Олександра Олеся

Тренды
06.03.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Та роздали гостям синьо-жовті футболки (щоб було у чому виходити на вулиці)
ПОДЕЛИТЬСЯ

Бренд Balenciaga представив нову зимову колекцію. Креативний директор Демна Гвасалія, який в дитинстві був змушений тікати з рідного Сухумі, після початку війни в Абхазії (в 1992—1993 роках), спричиненої діями проросійських сепаратистів у Грузії, підтримав Україну. На місцях для гостей розклали синьо-жовті футболки (щоб було у чому виходити на вулиці). А на початку та в кінці шоу прозвучав вірш Олександра Олеся: 

 

“Живи, Україно, живи для краси,

Для сили, для правди, для волі!..

Шуми, Україно, як рідні ліси,

Як вітер в широкому полі.

 

До суду тебе не скують ланцюги,

І руки не скрутять ворожі:

Стоять твої вірні сини навкруги

З шаблями в руках на сторожі.

 

Стоять, присягають тобі на шаблях

І жити, і вмерти з тобою,

І прапори рідні в кривавих боях

Ніколи не вкрити ганьбою!”

 

 

«Війна, що відбувається в Україні, пробудила в мені біль тієї минулої травми, яку я отримав у 1993 році, коли те саме сталося в моїй країні. Це щось таке, що лишається з тобою назавжди. Цього тижня мені було важко працювати над показом. У такий час мода втрачає право на існування. Тиждень моди виглядає абсурдно. Я думав над тим, щоб скасувати показ, незважаючи на те, що я та моя команда працювали над ним дуже багато і дуже на нього чекали. Але потім я вирішив, що це буде ще одна поступка дияволу, який вже приніс мені достатньо болю майже за 30 років. Показ не потребує додаткових пояснень. Він присвячений безстрашності, витримці, перемозі миру та любові», — зазначив у своєму зверненні Демна.

Вічна холодна зима на 360° арені за склом Колізею з гостями — так Вalenciaga уявляють майбутній сезон. Повністю чорна колекція з фінальними виходами в образах у жовтому та блакитному кольорах. Здається, Гвасалія сказав все, що думав. 

Раніше повідомлялося, що Демна хотів скасувати шоу через військовий напад Росії на Україну, але все ж передумав і висловив свою позицію. 

 

Читайте також:

Компанії LVMH, Kering, Chanel, Cartier, Hermes, Swarovski, а за ними Inditex та H&M пішли з ринку окупанта

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
17.05.2024
Marc-Antoine Barrois
Аромат для жінок і чоловіків Tilia
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).