Жовтий — херсонське сонце, чорний — вугілля Донбасу: Кольори України у новому кампейні Jul

Тренды
21.04.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Колір кожного куточка України має значення
ПОДЕЛИТЬСЯ

Український бренд Jul представив весняну колекцію. Вона стала можливою завдяки зусиллям команди модної марки, адже основне виробництво, що знаходилося у Броварах, мало припинити свою роботу. Зараз Jul створюють нові колекції у більш безпечних куточках України.

 

Нову колекцію Jul розглядають як ретроспективу тієї України, яку ми знаємо і любимо, вдячність тій сильній Україні, якою вона є зараз, та очікування нової, переродженої України, яку ми полюбимо ще сильніше, хоча й здається, що сильніше вже просто неможливо. Кольори, з яких складається лінійка, також були обрані невипадково.

 

"Жовтий — це найтепліше херсонське сонце, чорний — вугілля кар‘єрів Донеччини, брунатний — вічні карпатські ліси, квітки — пахучі поля Київщини, різноманітні відтінки блакитного — очевидне посилання на найміцніше небо у світі, українське. Особливе місце посідає смужка — символ мінливості", — так Jul пояснюють вибір відтінків у новій колекції.

Варто зазначити, що частину коштів від продажів кожної речі Jul передають на підтримку української армії, а точніше – у фонд "Повернись живим". Придбати нову колекцію можна на офіційному сайті бренду. 

Читайте також: Кохання з першого погляду: Ruslan Baginskiy представили патріотичний дроп бейсболок

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).