Oliz представили патріотичну колекцію. У ній – футболки з картинами Примаченко і прапором України з петриківських квітів

Тренды
22.04.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Додаємо до власного списку бажань
ПОДЕЛИТЬСЯ

Київський бренд Oliz представив нову весняну патріотичну колекцію. Команда марки евакуювалася до Львова на час війни — це дозволило продовжити роботу, а також зробити свій вклад у відновлення економіки країни.

Колекцію Oliz створили у перший тиждень війни. "Це наш діалог зі світом, ми розповідаємо про Україну, сучасне українське мистецтво, моду. У цю колекцію ми вклали всю свою любов до країни та українського народу, надії на нашу Перемогу та захоплення від хоробрості українських захисників", — розповідає Христина Зборошенко, власниця бренду.

До колекції увійшли хустини "Вільні", Camo, "Безмежна Україна" та декілька футболок: чотири футболки з картинами Марії Примаченко "Паляниця", "Весна миру", "Атомна війна — будь проклята вона!" та "Сині волошки дарую Україні", а також футболка з прапором України, викладеним із петриківських квітів.

Зазначимо, 50% від прибутку всіх своїх колекцій Oliz скеровує на допомогу захисникам країни.

Читайте також: Росія на продаж: Грузинські художники запустили NFT-проєкт, в якому "розпродають" шматки країни-окупанта

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).