Єгипетські мотиви та багато золота у resort-колекції Balmain

Тренды
19.11.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Захід сонця та антуражні пустелі
ПОДЕЛИТЬСЯ

"Краса Єгипту — це його максималізм і мінімалізм", — сказав Олів’є Рустен. Французький дизайнер з великим запалом втілив цю відправну ідею при створенні колекції Resort 2023. 

Лінійка переносить глядача до красивого та суворого світу. Наприклад, скульптурну бірюзову сукню із рухливими тривимірними лусочками, подібними на крокодилячу шкіру, можна уявити в антуражі пустелі на заході сонця. На деяких топах і сукнях бренда використано ретельні техніки драпірування та зав’язування вузлів. Ці деталі роблять частину різноманітної колекції більш універсальною та повсякденною.

Креативний директор дедалі більше "автобіографізує" свою творчість. У колекції Resort 2023 присутні особливі сукні, які нібито повторюють вбрання мумії. У такий спосіб Рустен проходить катарсичне повернення у минуле після травми та опіків, що зазнав після вибуху в каміні. "Тепер це частина моєї ДНК", — сказав дизайнер.

Також Рустен зазначив, що засновник бренду П’єр Бальман нерідко посилався на єгипетську культуру 1950-х років, що робить стародавню цивілізацію частиною історії бренду. "Я люблю Єгипет, тому що тут поєднані максималізм і мінімалізм та присутній неймовірний, неповторний контраст”, — відмічає дизайнер.

Текст: Варвара Федорина

 

Читайте також: Louis Vuitton презентує художню серію лінійки ароматів Les Extraits Murano

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).