Спогади про рідне: Теплі светри, шерстяні хустки та капці з овчини у колекції Katimo winter — 2023

Тренды
19.11.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Вишукані та розслаблені предмети гардероба
ПОДЕЛИТЬСЯ

Дім — це простір, сповнений спогадів про рідне. Тут ми можемо бути собою справжніми. Тут ми носимо свій найкомфортніший одяг. Цей вимір комфорту відтворюється у новій зимовій колекції Katimo. Затишне вбрання полишає свої звичні межі, перетворюючись на вишукані та водночас розслаблені предмети гардероба.  

Стьобане пальто-халат та піжамний сет з костюмної тканини додають відчуття захищеності. Це нагадує нам про враження, що отримуєш від споглядання хуртовини з вікна своєї оселі, лишаючись в її теплі, всередині. На протистоянні тепла та холоду будується й гармонія кольорової палітри: приглушені сірий та сутінковий синій змінюються м’яким кольором кемел та молочними відтінками.

Зимові луки обіймають багатошаровістю. Трикотажні легінси, кардигани на ґудзиках та костюми доповнено об’ємною хусткою з вовни, альпаки та кашеміру. Сентиментальність втілюється в маніжках кроше ручної роботи, створених у колаборації з молодим українським брендом Bandura. Переосмислене домашнє взуття — м’які капці з овчини — можна сміливо носити на вулиці. А шуба зі штучного хутра — знаковий елемент цієї ready-to-wear-колекції, що насправді готова до всього. 

"Ми прагнемо закарбувати це тепло, зробити його відчутним на дотик. Дім — це стан. Сама згадка про нього стишує серце у найбільш гамірні часи. Сам погляд на знайомі речі спричиняє момент внутрішньої правди. Спираючись на такі моменти, ми не боїмося гуляти у хуртовину. Дім — це відчуття, неповторне для кожного, особисте, яким хочеться ділитися з найближчими людьми. Цього сезону ми ділимося ним у колекції Katimо Winter 22/23", — кажуть Katimo.

Нова капсула вже доступна на сайті katimoclothes.com, а також у нашому магазині на вул. Рейтарській, 19а.

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).