Бренд JUL обʼєднався з українськими виконавцями 90-х до Дня Незалежності

Тренды
25.08.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Самоповторюваність
ПОДЕЛИТЬСЯ

З початком війни українська аудіовізуальна культура переживає нову хвилю популярності. Особливо – музичний рух, який виник у перші роки після проголошення незалежності. “Територія А”, “Українська хвиля”, “Таврійські ігри” і ціла плеяда ініціатив виховали сучасну українську музичну сцену, подарувавши нам “Скрябіна”, “Аква Віту”, Юрка Юрченка, Русю, Сестричку Віку, “ВУЗВ”, “ТНМК”, “Океан Ельзи” та багатьох інших. Це частина нашої незалежної сучасності, яка вже встигла стати історією. Самоповторюваність – риса, притаманна історії, і сьогодні першопрохідці незалежної вітчизняної музики заслужено знову на хвилі, на її найвищому гребені.

До Дня Незалежності масмаркет-бренд жіночого одягу JUL об’єднався із відомими українськими виконавцями 90-х років, щоб створити спеціальний музичний мерч-триб’ют часам, що відрізнялись драйвом, свободою і відкритістю експериментам, та людям, що створювали ці часи. Прагнучи розвивати власну культуру в Україні та за її межами, ми представляємо колекцію футболок із зображеннями культових альбомів українських артистів. До першого дропу увійшли “Воплі Відоплясова” з обкладинками “Хвилі Амура” та “Або Або”, “Скрябін” з “Танцем пінгвіна”, “Вхід у змінному взутті” з “ВУЗВ. Плановая вечеринка” та Руся з добіркою “Вибране”. Так, у JUL започатковується культура використання мерчового одягу з вітчизняним культурним контентом, яка, сподіваємось, стане для українців ще однією традицією. Лінійка буде доповнюватись зображеннями інших виконавців та їхніх творів.

Футболки представляють молоді українські артисти, які знаходяться на початку свого творчого шляху. Серед них: Blichaus80, Cape Cod, ЮЮ, Євгеній Король, Andriy Kostyukov, ТУЧА, Ярина Сізик з гурту “Щука Риба”, Talberg, Samantha. 

Колекцією “Українська хвиля” ми кажемо своє “дякую” тим, хто дав життя українській незалежній музичній сцені, тим, хто зараз її гідно представляє, і заздалегідь новим зіркам, що ще запалають. 

Частина коштів від продажу колекції йде на підтримку бійців “Азову” до офіційного благодійного фонду полку Support Azov www.supportazov.comКолекція доступна для придбання з 24 серпня на сайті бренду jul.ua

Читайте також: Рідна і незалежна: колекція патріотичного мерчу від INTERTOP

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).