Рідна і незалежна: колекція патріотичного мерчу від INTERTOP

Тренды
24.08.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Колекція доступна на intertop.ua та в магазинах мережі
ПОДЕЛИТЬСЯ

Аби підтримати українців у цей непростий час та додати трохи національних кольорів у гардероби наших людей, INTERTOP випустив колекцію патріотичного мерчу від локального бренду Braska. Протягом літа компанія представила кілька лінійок футболок, об'єднаних спільною ідеєю – любов’ю до України.

Колекція складається з 9 дропів: культової колаборації з "Укрпоштою", лінійок Ukrainbow і Last Chance, створених спільно з креативним агентством Leo Burnett, колаборації INTERTOP x IAMIDEA та інших. Мистецтво і мода реагують на реалії сьогодення і не існують поза контекстом, тому INTERTOP вирішив створити дизайни, які б уособлювали віру в те, що все буде Україна.

Фінальна лінійка, приурочена до Дня Незалежності, побудована на меседжі про безмежну силу кохання до рідної землі. “Кохання — це південь та північ, захід і схід. Кохання — це Україна”, — зазначає компанія. Дизайни футболок підходять і чоловікам, і жінкам, а до свята INTERTOP пропонує клієнтам знижки до 25% на всю патріотичну колекцію. 

“Одяг – найгучніший з невербальних способів заявити про свою позицію, емоцію або почуття. Ми, як лідер фешн-ринку, заявляємо про свою віру в перемогу через доброчесну сплату податків, розвиток економіки країни та релізи подібних патріотичних колекцій, що об'єднують українців”, – коментує маркетинг-директорка INTERTOP Ukraine Марія Самплавська.

INTERTOP – це український фешншоп, у якому зібрано понад 500 брендів взуття, одягу, аксесуарів і косметики. Компанія активно розвиває маркетплейс на базі своєї онлайн-платформи INTERTOP.UA та управляє 16 роздрібними мережами мульти- і монобрендових магазинів. Станом на серпень 2022 року INTERTOP Ukraine, як частина групи компаній MTI, надіслав допомогу армії на загальну суму понад 15 мільйонів гривень.

Придбати товари з колекції можна за посиланням.

Читайте також: Річ дня: Лляна стрічка від ювелірного дому SOVA у колаборації з UNITED24 допомагає рятувати життя

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).