Це не сумка, це багет! Історія Fendi Baguette та стилізація Керрі Бредшоу

Тренды
27.07.2023
ПОДЕЛИТЬСЯ
Від тренду нульових до вічного супутника
ПОДЕЛИТЬСЯ

Вперше в модній історії показ присвятили сумці — знаковій для попкультури Fendi Baguette (звісно, такою вона стала з впливом ситкому «Секс і місто»). 25-ту річницю створення айтему відсвяткували таким шоу у 2021. Тоді дизайнер Кім Джонс підкреслив зв’язок Baguette зі свободою та веселощами.

Fendi Baguette зафіксувалася у свідомості поцінувачів моди після перегляду шоу «Секс і місто». В одному з епізодів головну героїню Керрі Бредшоу пограбували та змусили віддати сумку. Вона відповіла іконічною фразою грабіжнику: «Це не сумка, це багет!». Хоч айтем набув популярності завдяки вигаданій жительці Нью-Йорку, його дизайн присвячений парижанкам.

У 1997 концепцію сумки розробила Сильвія Вентуріні Фенді, онука засновників будинку Fendi Адель і Едоардо Фенді. Fendi Baguette натхненна манерою француженок носити хліб під пахвою. Саме тому сумка створена так, щоб власниця змогла легко носити її на плечі.

«Багет, як найкращий друг, який ніколи не покидає вас, змінюється разом із часом, набуваючи нових обрисів і форм, але всі вони втілюють ДНК Fendi», — зазначає Сильвія Вентуріні Фенді.

Під час 2000-х, ери логоманії, Fendi Baguette стає широковідомою завдяки виразній FF монограмі, сумку носить Сара Джессіка Паркер і Періс Гілтон. Майже через десятиліття італійський бренд повернувся з новою кампанією #BaguetteFriendsForever. Справді, айтем із довгою історією став «подругою» Джіджі Гадід, Ешлі Грехем і Лілі Коллінз

До того ж сумка знову повертається в образи it-girl персонажки Керрі Бредшоу в сиквелі «І просто так…». Ці яскраві образи героїні надихають на стилізацію культової Fendi Baguette.

Поєднайте блискучу сумку з бірюзою та фуксією

Акцент на туфлях і Fendi Baguett

Офіційний стиль і яскраві елементи

 Геометричні мотиви

Вулична стилістика

Читайте також: Контроверсійні образи Сари Джессіки Паркер у другому сезоні And just like that.

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).