Як носити кольорові колготки в сезоні fw — 23

Тренды
15.11.2023
ПОДЕЛИТЬСЯ
Наше улюблене поєднання – з ультракороткими шортами
ПОДЕЛИТЬСЯ

Кольорові колготи збирають безліч контроверсійних дискусій, і чи варто піддаватися тренду – питання на повістці дня. Яскраві аксесуари доповнюють осінні та зимові образи, придають їм нових значень, а ще – стають рятівним кругом, коли стає важко згадати останню отриману порцію вітаміну D.

Максималізм кольорових колгот створений для того, аби підкреслювати це. У сезоні осінь-зима Gucci радять йти ва-банк, поєднуючи річ з сяючою шубою, а бренд Shuting Qiu – доповнюючи принтовані колготки з образами в стилі печворк або іншими яскравими варіантами.

Versace були тими, хто запевнював нас у трендовості таких образів задовго до нової хвилі популярності. Починаючи з пандемійних часів, бренд неодноразово представляв монохромні образи з яскравими колготами – від рекламної кампанії з Беллою Гадід у 2021 році до нещодавніх подіумних образів сезону fall-winter – 2023. Для створення таких образів найкраще підходитимуть колготи червоного, рожевого, блакитного, жовтого та зеленого кольорів: поєднуйте з речами в тон або експериментуйте з відтінками та текстурами.

Якщо ви залишаєтеся вірним прихильником мінімалізму, обирайте напівпрозорий аксесуар. Miu Miu доводять, що нещільні блакитні колготки чудово доповнюються класичною твідовою сукнею, а бренд Talia Byre підкреслюють стриману сексуальність чорних суконь максі за допомогою напівпрозорої червоної опції.

«Життя стає кращим, якщо носиш виразний одяг», – говорила Вів’єн Вествуд. А яскраві колготи – легкий спосіб трансформувати свій гардероб. Для найсміливіших Gucci пропонують поєднувати з спідньою білизною в тон і напівпрозорими спідницями. Для неготових оголюватися – яскраві колготи з ульракороткими шортами.

 

Читайте також:  Кольорова манія: Louis Vuitton представляє яскраві айтеми для подорожей

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).