Знайомтесь: FOBERINI — український fashion-бренд старовинних традицій у сучасному дизайні

Тренды
22.08.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Крафтове виробництво з увагою до кожної деталі
ПОДЕЛИТЬСЯ

Вишиванка — особлива річ в гардеробі кожного українця, адже зберігає та несе в собі нашу історію та культуру. FOBERINI — бренд, що з 2014 року трансформує автентичні мотиви у виробах та представляє їх у шоурумах по обидва боки екватора. 

Головна особливість FOBERINI — крафтове виробництво. Для створення кожного виробу необхідно в середньому 6000 метрів нитки та декілька тижнів кропіткої праці. Всі моделі доповнено традиційними техніками ручної роботи: "пухликами", "збиранками", китицями та декоративними швами. 

Своїми виробами дизайнери бренду говорять про стиль поза часом та збереження традицій через призму сучасності. Для прикладу, сукня "Адель" з колекції весна-літо 2022 знайомить нас з автентичною вишивкою стовпчиком, а контрастний комірець та геометрія орнаменту додають особливого акценту моделі.

Цього літа команда FOBERINI також представила благодійну колекцію, яка виражає заклик зберегти наше мирне небо. Серія виробів із зображенням двох птахів, обʼєднаних любовʼю до української землі та рідної культури, отримала назву "Зозуля".

Від початку повномасштабної війни бренд не припиняв роботу та продовжує нести українську культуру світові, зосередившись на створенні нових колекцій. 

Знайти свою вишиванку можна на сайті www.foberini.com, в шоурумі бренду та магазинах-партнерах.

 

Ph: @margokucherinaphoto
Model: @nastyaholovnia
Mua: @layko_beauty


Читайте також: З чим носити вишиванку в повсякденному житті

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).