Під вершинами Алатиря вершилися долі: Ювелірний дім ZARINA представив оновлену колекцію "ЗІРКА"

Тренды
02.08.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Доленосна колекція. Доля — оберігати. Доля — перемагати
ПОДЕЛИТЬСЯ

 

Ювелірний дім ZARINA презентував оновлення флагманської колекції "ЗІРКА". Ця колекція 2014 року створена французьким кутюр’є Романом Баяндом, який витончено інтерпретував українську культуру у європейський дизайн. Щороку ZARINA доповнює колекцію лімітованим випуском прикрас, виконаних у характерному дизайні, що поєднує ювелірні європейські тенденції та український символізм "ЗІРКИ".

 

Нові прикраси народилися під слоганом “Доленосна колекція. Доля — оберігати. Доля — перемагати”. Вони присвячені жіночій силі та внеску у перемогу. Вся історія України сповнена боротьби. Боротьби за право жити на своїй землі, за свободу думки та за самоідентифікацію. І вклад жінок у боротьбу неможливо переоцінити. Адже вони турбувалися і оберігали, наближали до перемоги усіма можливими способами. Жіноча українська доля — це захищати та перемагати.

Браслет та кольє з колекції ЗІРКА саб-бренду ZARINA Jewel з діамантами та в золоті

Прикраси з колекції "ЗІРКА" саб-бренду Jewel мають особливий вплив на життя своїх власниць. В центрі завжди знаходиться сакральний український символ — зірка Алатир, древній символ єднання чотирьох стихій у просторі й часі. Під вершинами Алатиря змінювалися долі, тому бренд заслужено вважає цю колекцію особливою та доленосною. 

Сережки та кольє з колекції ЗІРКА саб-бренду ZARINA Jewel
Здавна ми знаємо, яку силу несе в собі жінка і як вона здатна змінювати простір навколо. Зараз, коли всі сили кожного сконцентровані на боротьбі з ворогом, ми віримо, що Алатир приверне до нас добру долю та допоможе захистити Україну та покарати агресора. Ми віримо у перемогу, адже це написано на нашій долі кожною з восьми вершин Алатиря.

У 2022 році ZARINA доповнила колекцію "ЗІРКА" витонченими прикрасами у білому золоті з білими діамантами та добіркою прикрас, де бренд зобразив вкритий діамантами Алатир на основі-диску з напівдорогоцінних каменів: малахіту, тигрового ока,  оніксу та ін. Таким чином зображення зірки отримало нове втілення, насичене новими відтінками та об’ємом. До поповнення колекції увійшли сережки, браслети та кольє у золоті різних відтінків та з різноманітними основами під Алатир.

Сережки та кольє з колекції ЗІРКА саб-бренду ZARINA Jewel з діамантами та в білому золоті

Колекція "ЗІРКА", як і всі колекції саб-бренду Jewel, включає в себе вишукані прикраси, які ніколи не втратять актуальності та підкреслять елегантний смак власниці. "ЗІРКА" вже доступна у бутиках ZARINA та в інтернет-магазині zarina.ua.

Сережки та кольє з колекції ЗІРКА саб-бренду ZARINA Jewel з діамантами та в білому золоті

Сережки та кольє з колекції ЗІРКА саб-бренду ZARINA Jewel

 

 

 

Читайте також: Коли ти наодинці: Fashion story березневого номера L'Officiel Україна

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).