Як стилізувати великі клатчі — головний тренд серед сумок у 2024 році

Тренды
10.04.2024
ПОДЕЛИТЬСЯ
З появами як на подіумі, так і за його межами, тренд на великі клатчі залишається провідним. Чим надихатися під час його стилізації дивіться в добірці L’Officiel
ПОДЕЛИТЬСЯ

Чи витісняють максісумки тренд на мінісумки? Минулого сезону мода знову захопилася цими великими «it-речима». Практичність масивних сумок не викликає сумнівів — ми часто ловимо себе на думці, що сумок середнього розміру недостатньо. Так, нам завжди потрібно більше місця для зберігання випадкових речей, чи то ключів, ноутбуку, гаманців або навіть додаткових засобів для губ. Саме велика сумка виконує цю функцію — зберігає всі наші речі в одному місці.

Останнім часом стрітстайл демонструє: носити великі сумки не дорівнює болю в плечах. Тепер модні бренди й будинки пропонують елегантий спосіб, щоб вмістити найнеобхідніші речі — великі клатчі. Вони домінують на подіумах фешн-флагманів, а також починають з’являтися серед зірок стрітстайлу. Це стало помітним, зокрема, під час Тижня моди в Мілані, який довів, що тренд на великі клатчі має потенціал залишитися в наших серцях, і, звичайно, в наших шафах.

Незалежно від того, чи віддаєте ви перевагу мінімалістичному, чи максималістичному стилю, подумайте про те, щоб приєднатися до тренду на великі клатчі цієї весни, щоб створити актуальний і розкішний образ.

01 00
ПОДЕЛИТЬСЯ

Феномен великих клатчів набув поширення на подіумах. Показ Ferragamo на Тижні моди в Мілані довів, що великі клатчі можна поєднувати вигадливо й влучно з вбранням із допомогою колорблокінгу. Хоч в інших образах були представлені мінісумки, головною зіркою показу стали клатчі з високим верхом. У Fendi на подіумі домінував новий королівський синій відтінок. Саме цей відтінок цьогоріч частіше з’являтиметься в моді, і він, безумовно, не оминув й сумки цього модного дому. Bottega Veneta інтегрували свій класичний дизайн у більший розмір, представивши клатчі. Італійський модний дім Tod’s також приєднався до тренду, продемонструвавши свою реконструйовану сумку Di Bag. 

Під час Тижня моди в Лондоні Burberry також представив цей тренд, доповнивши жіночі та чоловічі образи аксесуарами в нейтральній колірній палітрі. Дизайнери на Тижні моди в Парижі також не оминули увагою великі клатчі, продемонструвавши кілька з них на подіумах Rabanne й Victoria Beckham.

Rabanne осінь-зима 2024/2025
Ferragamo осінь-зима 2024/2025
Tod’s осінь-зима 2024/2025
Fendi осінь-зима 2024/2025
Bottega Veneta осінь-зима 2024/2025
Rabanne осінь-зима 2024/2025
Ferragamo осінь-зима 2024/2025
Tod’s осінь-зима 2024/2025
Fendi осінь-зима 2024/2025
Bottega Veneta осінь-зима 2024/2025
01 00
Rabanne осінь-зима 2024/2025
ПОДЕЛИТЬСЯ
ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).