Чому сумку Margaux від The Row називають новою Birkin?

Тренды
11.04.2024
ПОДЕЛИТЬСЯ
Найбажаніша
ПОДЕЛИТЬСЯ

Chanel 2.55, Gucci Bamboo, Lady Dior, і, звісно, Hermès Birkin — до цього переліку культових із найкультовіших може приєднатися ще одна сумка. Йдеться про розкішну й утилітарну Margaux від бренду Мері-Кейт та Ешлі Олсен The Row, що уже стала елементом гардеробів численних знаменитостей. Її носять Кендалл Дженнер, Дженніфер Лоуренс, Зої Кравіц, Ролі Гантінгтон-Вайтлі, Гаррі Стайлз і Ель Феннінг, що становлять лише частину прихильників сумки. «Якщо ти знаєш, ти знаєш», — тихо шепоче Margaux, яку зовсім не легко придбати. 

Сумка Margaux на показі The Row Rerost 2024

Важкодоступність — ще одна спільна риса між it-сумкою The Row і Hermès Birkin, які не втомлюються порівнювати користувачі тіктока, джерела найостанніших віральних трендів. За даними компанії Edited, майже всі сумки Margaux в онлайн-магазинах, як-от Bergdorf Goodman і Mytheres, у 2023 році були розпродані. На вебсайті The Row охочі її придбати можуть лише приєднатися до списку очікування.  

Наразі в онлайн-магазині бренду ціни на сумку стартують від 4,000 доларів. Водночас цінники в онлайн-ритейлера Net-a-Porter досягають понад 46,000 доларів, що пов’язано з ажіотажем довкола Margaux. Щоб мати змогу придбати Hermès Birkin, нерідко її шанувальники повинні спочатку побудувати відносини з домом на основі купівлі інших їхніх продуктів. Тепер же ті, хто бажають отримати Margaux, також шукають нові способи «здобуття» it-сумки, що формує не менш ексклюзивний й таємничий шарм.

 
 
 
Переглянути цей допис в Instagram
 
 
 

Допис, поширений LUXGALLERY (@luxgallery.it)

Вперше Margaux була представлена у 2018 році, і щосезону отримувала нове колірне забарвлення. Масивна за розміром, ця шкіряна сумка високої якості наявна в різних розмірах (10, 12, 15 і 17 дюймів), матеріалах і відтінках — від чорного, темного шоколаду, оранжевого до бургунді. Для багатьох її прихильників вона постає вдалою інвестицією сьогодні, на що є кілька причин.

М’яко структурована Margaux з верхньою ручкою має позачасовий дизайн та вирізняється відмінними характеристиками, як-от місткістю, завдяки чому в ній із легкістю вміститься ноутбук чи все найнеобхідніше. Її дизайн не містить жодних натяків на логоманію, що лише підкреслює естетику «тихої розкоші», яку старанно вибудовує The Row Мері-Кейт і Ешлі Олсен.

Сумка Margaux у колекції The Row Pre-fall 2018

У січні платформа Lyst назвала Margaux найгарячішим продуктом четвертого кварталу 2023 року. Такий успіх рідкісний для брендів, як The Row. Так, унікальність сумки також полягає в тому, що вона не походить від флагманських імен індустрії чи має історичну спадщину та довгу історію. Зрештою, саме ці характеристики сприяють культовому статусу, але Margaux стає винятком. Крім того, бренд ніколи не змінював докорінно дизайн сумки, покладаючись на унікальну робочу формулу. Змін зазнавали лише матеріали, деталі оформлення чи кольори.

Сумка Margaux 

Ще наприкінці 2000-х Мері-Кейт та Ешлі Олсен почали носити Hermès Birkin, як і продовжують сьогодні. Тепер їхній бренд The Row має власну сумку, що претендує на статус культової. Чи стане Margaux класикою у сфері розкоші покаже майбутнє, а втім, зараз неможливо заперечувати її успіх та популярність у модній індустрії.

Читайте також: Як стилізувати великі клатчі — головний тренд серед сумок у 2024 році.

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).