Through the Dance: нова капсула Katimo

Тренды
16.12.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Жага до життя
ПОДЕЛИТЬСЯ

У новій колекції Katimo продовжує досліджувати ідею дому, яка скеровує естетику бренду протягом усього осінньо-зимового сезону. З прийдешніми святами дім обернеться на локацію для теплих зустрічей з найближчими, найпривітнішу з можливих. Таке відчуття гостинності розкривається в м’яких преміальних текстурах вовни та шовку, обраних з особливою ретельністю для нової капсули. Тактильні пухнасті фактури перетворюють прямі силуети на ошатне, але затишне вбрання.

Комфортні босоніжки з вовни альпаки на невисоких підборах спонукають не ходити навшпиньки, а ступати впевненим кроком. Спідниця-олівець, струмуючі штани та лаконічні лонгсліви — база поза часом, втілення лаконічного, притаманного стилю Katimo дизайну.

Кожен виріб з цієї колекції можна стилізувати в ошатний, домашній, або повсякденний лук, одягати вдень або ввечері, згідно з вашими планами і настроєм. У будь-якому разі їм буде притаманна тонка урочистість. Бандажний топ підкреслює кожен рух тіла, проте виглядає не менш інтригуюче у стані спокою. Приглушена кольорова палітра увиразнює чистоту ліній крою та підкреслює універсальність капсули.

"Інтелектуальне прочитання гардероба проголошує комфорт та забезпечує свободу рухів, наче вбрання для особливого жіночого танцю. Це схоже на slow-motion сцену з фільму, але ця героїня Katimo — реальна. Вона має несамовиту стійкість, як ті жінки, котрі зустрічаються нам кожного дня. Як ми самі. Вони мають достатньо сили, щоб танцювати у ритмі хаосу, адже це танець їх свободи", — розповідають у Katimo.

Капусула вже доступна на сайті katimoclothes.com та у магазині Katimo на вул. Рейтарській 19А.

Читайте також:  Burberry назвали дату виходу першої колекції під керівництвом Деніела Лі

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).