Нова епоха NEBESITE: Український бренд відкриває наступну главу

Тренды
08.12.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
ПОДЕЛИТЬСЯ
 

Останні сезони для бренду оверсайз-пуховиків NEBESITE відзначились глобалізацією на всіх рівнях: міжнародний ритейл, нове масштабне партнерство, реструктуризація ДНК. Епохальна місія дизайнера — інноваційність — здобула нових акцентів, головний з яких — безкомпромісна якість.

"Ріст бренду", як зазначає його засновниця, було заплановано ще до вторгнення. Марку вже впізнавали за фірмовими кодами, але чітке розуміння "Треба йти далі" підштовхувало до змін та могло б стати найкращим тумблером, якби не роковий лютий. "На початку війни ми тримали фокус тільки на волонтерстві — шили бронежилети. Через 4 місяці зрозуміли, що не можемо втратити бренд, тому повернулись до реалізації NEBESITE — налагоджували логістику, реабілітували цех тощо. Та цей рестарт був того вартий. Ми почали зовсім іншу історію, масштабну та якісну", — коментує дизайнерка Тетяна Могіла.

Одне з важливих досягнень бренду на новому етапі — партнерство з міжнародним гігантом MAJO TECH. Італійська компанія з виготовлення тканин та наповнювачів відома співпрацею з Moncler, Yeezy, Supreme та британською армією — і це тільки за останнє десятиліття.

Співпраця поклала початок масштабуванню якості — відтепер кожна модель пуховиків у бренді наповнюється натуральним гусячим пухом, справжнім флагманом довготривалості та резистентності до холодів на ринку наповнювачів, а зустріти вироби можна не тільки на полицях бутиків в Києві, але також у Лондоні та Барселоні. Колекцію FW'23, яку NEBESITE представляють сьогодні, було створено в Україні, там же знаходиться виробництво, переносити яке дизайнер не планує навіть попри війну.

Made in Ukraine для марки не просто бирка, а свідомий вибір залишатись зі своєю країною попри все, популяризуючи її на світовому ринку. Нову віху бренд відзначає символічним кампейном, розгортуючи одразу декілька важливих сенсів, перший з яких — вдячність. Вдячність Великій Британії, де дизайнер проживає наразі, та іншим країнам, за можливість реалізації та беззаперечну підтримку українців.

Але для вдячності є й інші приводи: рішення Шотландії офіційно представити світу нову версію "тартана" (національний шотландський орнамент) у кольорах українського прапора — один з них. На прикладі Шотландії NEBESITE також вирішили вшанувати кожну країну, яка підтримує нас на цьому складному шляху, та створили лімітовану лінію пуховиків, виконаних у принті "тартан".

До дропу увійшло всього 3 одиниці, кожна відправиться на аукціон, що відбудеться у Лондоні незабаром. Виручені кошти бренд спрямує на благодійність. Відео до кампейну знімали на мальовничих схилах Seven Sisters. Що важливо — до процесу вдалось залучити повністю українську команду. Та це не єдине, що підсвічує цінність колекції. Плануючи зйомку, команда прийняла рішення відмовитись від співробітництва лише з професійними моделями.

Так, у складі зʼявились дівчата з фігурами, наближеними до більш реальних у загальному сенсі параметрів, — тобто визначення стандарту було прибрано взагалі. Колекцію представлено пʼятьма моделями пуховиків у 34 кольорових рішеннях, формах, фактурах та тканинах. Як і раніше, головний наратив — багатофункціональність або простіше "для всіх і кожного": бренду важливо, щоб пуховики були адаптовані до будь-якого лайфстайлу, візуального бачення та вподобань. Так, у кампейні можна побачити вже знайомі поціновувачам марки Model X — ультракороткі пуховики, які не обмежують рух. Тим, хто більш сконцентрований на своєму комфорті, пропонують Puffer Parka.

Model Vest у бренді переосмислюють кожного року за принципом Carry Over — цей виріб продовжує концепт 2 в 1, водночас виконуючи декілька функцій — зимового пуховика та демісезонного жилета, достатньо всього лише відстебнути рукава та капюшон, що робить цю модель-трансформер дуже зручною для водіїв. Раціональне використання свого гардероба, як і використання recycle-тканин у пошитті, — частина глобальної новаційної місії бренду. Окрім перелічених моделей, у лінію також увійшли Marshmallow — модель цього року, у незвичній для бренду інтерпретації, без оверсайз-акценту, та пуховик, з якого почалась історія бренду, — DNK3.

Читайте також: Viva Magenta! Pantone назвав головний колір 2023 року

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).