Мереживо: вплітаємо літо

Тренды
12.05.2015
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

Oscar de la Renta Захопившись епохою 70-тих, концепцією Summer of love та стилем хіпі ще в минулих сезонах, дизайнери продовжують розвивати ці напрямки і в літніх колекціях. Щоб трохи урізноманітнити свої лінійки одягу, вони звернулися за допомогою до мережива – вишуканої тканини, яка є синонімом жіночності. Раніше мереживо у повсякденному одязі виконувало лише декоративні функції,

ПОДЕЛИТЬСЯ

Untitled-2

Oscar de la Renta

Захопившись епохою 70-тих, концепцією Summer of love та стилем хіпі ще в минулих сезонах, дизайнери продовжують розвивати ці напрямки і в літніх колекціях. Щоб трохи урізноманітнити свої лінійки одягу, вони звернулися за допомогою до мережива – вишуканої тканини, яка є синонімом жіночності. Раніше мереживо у повсякденному одязі виконувало лише декоративні функції, прикрашаючи певну частину сукні чи блузи. Весільні та вечірні сукні – ось де мереживо використовувалося найчастіше. Однак мода змінюється, і сьогодні вбрання з легкого мережива спокійно вписується у щоденний гардероб дівчини з мегаполісу. Ми ще раз переглянули літні колекції відомих брендів та розібралися, як додати в свій гардероб сміливі, а подекуди й екстравагантні речі з мережива.

1

Chloe

Почнемо з найбільш очевидного варіанту – короткої білої сукні. Навіть якщо ви маніакально не проглядаєте кожну нову колекцію на Style.com, як це робимо ми, ви не могли не помітити білих суконь довжиною вище коліна у списках трендів цього сезону. Неймовірно легкі та романтичні білі сукні з мережива різного діаметру – беззаперечний хіт цього літа. Інакше як пояснити їх наявність у колекціях Chloe, Louis Vuitton, Givenchy, Oscar de la Renta, Valentino, Michael Kors та інших? Варіантів настільки багато, що єдиний вихід – це придбати відразу декілька різних моделей.

Untitled-1

Dolce&Gabbana, Nina Ricci, Erdem

На противагу білій сукні виступає — о, як неочікувано! — чорна. Перед очима автоматично з’являється Моніка Беллуччі в чорній мереживній сукні з червоною помадою на вустах – драматичний образ від італійських дизайнерів Dolce&Gabbana, який вже став знаковим. Крім них з чорним мереживом у цьому сезоні працювали дизайнери Erdem, Nina Ricci, Rochas. На відміну від білих суконь, чорні моделі краще обирати у довжині максі. Мереживо темних кольорів робить образ водночас ефектним та урочистим, тому вони більше підходять для вечірніх виходів у світ.

Втім, якщо повністю мереживна сукня для вас це занадто, а тренд ігнорувати не хочеться, зверніть увагу на спідниці, топи та блузи. Нині покійний американський дизайнер Оскар де ла Рента присвятив цій тендітній тканині частину своєї останньої колекції. Знавець жіночих бажань обрав мереживо з квітковим візерунком, з якого пошили просторі топи та спідниці по фігурі. А Isabel Marant продемонструвала, що мереживні речі можуть мати і спортивний характер. Вона пропонує носити мереживний топ з китицями та штани прямого силуету в одному комплекті.

Untitled-4

Roсhas

Блуза з щільного непрозорого мережива доповнить ваш діловий гардероб і не завдасть шкоди репутації. Такі консервативні моделі варто шукати у Louis Vuitton та Dior, а от за більш розкутими варіантами слід звертатися до модного бренду Roсhas.

Untitled-3

Erdem, Valentino, Erdem

Що стосується екстравагантного мереживного вбрання, про котре ми згадували на початку статті, то тут мова йде про відсоток прозорості та відкритості речі, а також колір мережива. Такі сукні, наприклад, є в колекції модного дому Erdem. І тут варто пам’ятати: почуття міри – ось головне правило при виборі мереживного одягу.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
20.12.2023
А-ба-ба-га-ла-ма-га
Так ніхто не кохав. Антологія української поезії про кохання
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).