Завжди можна коротше: мікрошорти — тренд для найсміливіших

Тренды
17.05.2024
ПОДЕЛИТЬСЯ
Зухвала й стильна довжина
ПОДЕЛИТЬСЯ

Дуа Ліпа, Сідні Свіні, Крістен Стюарт та Лілі Роуз-Депп — це лише невелика частка когорти тих, хто встиг приміряти найсміливіший тренд сезону весна-літо 2024. Йдеться про мікрошорти, що впевнено проклали свій шлях у колекції головних гравців моди, як-от Prada й Gucci. Хоч їхня зухвала довжина викликає гучні обговорення, цей тренд безумовно очікує успіх протягом теплої пори. Зрештою, чому б не поекспериментувати з відкритістю образу, коли наближаються спекотні дні? Як носити мікрошорти та які їхні моделі пропонують дизайнери розповідає L’Officiel Online.

Сідні Свіні в березні 2024 року

 

За ренесанс і популярність мікрошортів ми можемо завдячувати Міуччі Праді. Саме італійська дизайнерка вивела їх, або радше їхню версію в трусиках, на подіум ще в сезоні осінь-зима 2023/2024. Коли ж у них з’явилися Емма Корін на Венеційському кінофестивалю, це ознаменувало нову добу для сміливих мікрошортів — як стильної речі для світських заходів і ефектних образів не лише винятково «для інстаграму». Так, виникла окрема велика тендеція під назвою pantless («без штанів»).

Ключ до вдалого відтворення цього тренду — стилізація, яка здебільшого передбачає більш масивний і подовжений верх. Так, у Stella McCartney чорні мікрошорти поєднали з довгим пальтом та білою сорочкою з оборками, а в Chloé — зі шкіряним бомбером та громіздкою сумкою. Заразом Gucci в цю весняно-літню пору пропонують зробити ставку на барвистий шкіряний комплект із власними фірмовими кольорами, для якого підібрали віральні лофери на платформі Horsebit.

Gucci весна-літо 2024, Chloé весна-літо 2024, Stella McCartney весна-літо 2024

 

Мікрошорти — це також ідеальна опція для відпусткових образів. Це підтверджує білий ансамбль Isabel Marant, що складається з мікрошортів із металевими елементами, куртки для прохолодних літніх вечорів і мюлів на дерев’яній платформі. Доповнює зібрання мрійливих і відпочинкових стилізацій французький бренд Gauchere, а також Tom Ford, що представили більш вечірній образ із фірмовим оксамитом. 

Gauchere весна-літо 2024, Tom Ford весна-літо 2024, Isabel Marant весна-літо 2024

 

Менш різкі відтінки й більш універсальні ансамблі з мікрошортами також отримали місце у колекціях флагманів модної індустрії. Серед них образ Prada, де довжину низу компенсує висока посада й акцентна квіткова сорочка з торочками. А також італійський модний дім Ermanno Scervino, який зробив акцент на масивній повітряній блузі, і Alexander McQueen із денімовою інтерпретацією «канадського смокінга».

Alexander McQueen весна-літо 2024, Ermanno Scervino весна-літо 2024, Prada весна-літо 2024

 

Читайте також: Повна легкість: одяг у техніці кроше — головна інвестиція сезону.

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).