Дотик до природи: сумки з рафії, в’язані панами, сабо та інші аксесуари в круїзній колекції the COAT

Тренды
17.05.2024
ПОДЕЛИТЬСЯ
«Мистецтво — це те, що ви бачите і які емоції воно у вас пробуджує всередині». Paul Gauguin
ПОДЕЛИТЬСЯ

Круїзна колекція the COAT презентує дебютну лінійку аксесуарів бренду, натхненну творчістю Поля Гогена на островах Полінезії. Сміливий творчий шлях митця зітканий з дикої природи Таїті та палкої краси жіночого тіла, тому сонячні кольори та об'ємні фактури рафії створюють портрет колекції.

«Ми вже давно доповнюємо наші колекції власними аксесуарами: взуття, сумки, навіть предмети декору. Але ніколи про це голосно не говорили. Для мене, як для дизайнера, це важливо, бо такі вироби розкривають колекції та допомагають тонко зібрати образ», — розповідає Катя Сільченко, креативна директорка the COAT.

Колекція створена з кодів бренду та пригодницького духу: сумки з рафії, що нагадують рифи та морські створіння, плетені баски, прозорі сукні-кроше, брелоки зі шкіри та пальмового листя у вигляді квітів та риб, в’язані панами та печворк.

Аксесуари до колекцій the COAT завжди випускаються обмеженою серією і розпродаються дуже швидко. Бренд співпрацює з майстринями в Україні та надійними підрядниками в Італії з виробництва взуття.

Літнє взуття від the COAT — це грайливі сабо з помпонами, м'які клоги та лофери з замші, які ідеально поєднуються з речами з круїзної колекції з льону, бавовни та оксамиту. Немов обпалені поцілунком сонця, відтінки переливаються від бронзового до вершково-лимонного.

Ваза, як метафора жіночого тіла, стала джерелом натхнення колекції. Цей елемент вже був присутній у попередніх колекціях у вигляді принтів та предметів декору; цього разу форма вази з’являється на сумках, силуетах одягу та й у самій декоративній вазі.

Оголена жіночність, яка протягом тисячоліть залишається однією з головних тем в мистецтві, стала центральною ідеєю кампанії Дениса Манохи, інтерпретованою через призму робіт Поля Гогена. Глибокі кольори Полінезії та чуттєві лінії тіла задають тон колекції.

«Цивілізація заважає відчувати красу природи», — стверджував художник. І бренд, відкидаючи зайві стереотипи, прагне розкрити суть: натуральні матеріали, ручна робота та природна сексуальність втілюються в круїзній колекції the COAT. Трендовий одяг та аксесуари колекції переносять у мрії про безтурботні далекі острови, навіть коли ми поспішаємо в справах вулицями Києва, Мадрида чи Відня.

Photo campaign: Denys Manokha @denismanokha
Photo lookbook: Andrew Gray @andrew.greyy
DOP: Yurii Kondratiuk @kondraatiuk
Editing:  Nastya Kondratiuk @kondraatiuk
Model: @polly_krf
Model: @karinaalekseenko
Model: @hvzhnnomg
Style: Nataliia Osadcha
Makeup: Svitlana Rymakova @rymakova
Hair: Stets Julia @stetsjulia  

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).