Надихаємося: 5 модних формул, які необхідно відтворити цього літа

Тренды
10.06.2024
ПОДЕЛИТЬСЯ
Найактуальніші поєднання в одязі
ПОДЕЛИТЬСЯ

Навіть отримавши бажаний одяг, ми ставимо повсякчасне питання: а як же його поєднати в образі? Це також стосується й бажання переосмислити звичні комбінації, урізноманітнити їх, і додати свіжості речам, які носимо щодня. З натхненням для нових ансамблів допоможуть модні формули, які з’явилися на показах провідних фешн-гравців.

Нижче L’Officiel Online зібрав 5 актуальних поєднань для літа, що включають головні тенденції сезону, та які необхідно відтворити.

Прозора спідниця + піджак або блейзер

Зліва направо: Dries Van Noten весна-літо 2024, Carven весна-літо 2024

 

Прозора спідниця — спокусливий і провідний тренд цього сезону, що з легкістю проклав шлях до флагманів фешн-індустрії, зокрема в колекціях Prada, Chanel і Dior. Збалансувати ефект оголеності, що випромінює ця тенденція, допоможе довгий оверсайз піджак або блейзер. Такі стилізації були помічені на показах Carven та Dries Van Noten. Вони, зокрема, надихають як на вибір більш строгих маскулінних верхів, так і грайливих барвистих.

Ставка на денім

Зліва направо: Etro весна-літо 2024, Ferrari весна-літо 2024

 

«Канадський костюм», тобто образ повністю з деніму, не втрачає лідерських позицій уже кілька сезонів. На відміну від свого вигляду в 90-х і 00-х, цього літа він вирізняється грайливістю й застосуванням у більш сучасних поєднаннях. Для тих, хто готовий підхопити тренд на повністю денімовий ансамбль, актуальними стануть образи від Etro й Ferrari. Перший бренд пропонує зробити ставку на кроп-топ і мініспідницю, довжину якого нейтралізує масивний блейзер та значний обсяг аксесуарів. Другий — ефектно поєднати штани-карго з укороченим жакетом, яким елегантності додає чорний клатч. 

Незаправлена біла сорочка + довга спідниця

Зліва направо: Altuzarra весна-літо 2024, Bevza весна-літо 2024

 

Біла сорочка — це позачасовий елемент гардероба, що здобув популярність завдяки власній універсальності та практичності. Одна з домінантних стилізацій цього сезону із нею, як-от в Bevza й Altuzarra, включає міді- або максіспідницю. Таке класичне поєднання набуває особливої грайливості й невимушеності, якщо сорочку залишити незаправленою, а також додати яскраві акценти, наприклад, завдяки сумці.

Капрі + блейзер або піджак

Зліва направо: Coperni весна-літо 2024, Retrofête весна-літо 2024

 

Суперечливе повернення капрі цього літа не оминуло й подіумів. А втім, модні бренди пропонують більш класичну, але не позбавлену родзинки стилізацію контроверсійного для багатьох тренду. Все, що потрібно, як доводять Retrofête та Coperni, це піджак або блейзер, зокрема з широкими плечима.

Монохромний білий

Зліва направо: Bevza весна-літо 2024, Gucci весна-літо 2024

 

Влітку благородний білий став фаворитом численних модних брендів і будинків. Чим більше білого, тим краще, вирішили провідні гравці фешн-індустрії, демонструючи монохромні образи в його відтінках. Переваги цього кольору включають вишуканість, якої можна досягнути як із мінісукнею Gucci, так і з костюмом із шортами від Bevza.

Читайте також: Гучне повернення з 90-х: «желейні» сандалі — найтрендовіше взуття цього літа.

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).