SOVA x MURADOVA: нова колаборація, натхненна вінтажною еклектикою 80-х

Тренды
06.06.2024
ПОДЕЛИТЬСЯ
Дебютна колаборація ювелірного дому SOVA з українською стилісткою Маргаритою Мурадовою.
ПОДЕЛИТЬСЯ

Нова колаборація SOVA x MURADOVA стала дослідженням еклектики 80-х та об’єднала різні стилістичні рішення, які комбінуються між собою.

“У колекції хотілося відобразити те, що завжди шукала в ювелірних прикрасах: мультифункціональність, різноманітність та настрій. Хотілось переосмислити класичні позиції ювелірного гардеробу кожної жінки і внести в них частку експерименту та модерновості”, — описує Маргарита колаборацію. 

“Колаборація стала першою співпрацею бренду SOVA зі стилісткою. Для ювелірного бренду-трендсеттера вибір партнера був зрозумілим: Маргарита має відчуття трендів та передбачення нових, досліджує ретроспективу та має експертизу в цій сфері. Саме це й стало якорем нашої колекції”, — розповідає про співпрацю Кристина Башлій, директорка з маркетингу SOVA.

У центрі колекції масивні statement прикраси в вигляді бумеранга як символ циклічності, як в моді, так і в житті. Він про те, що справді твоє завжди повернеться. Зразком високого ювелірного мистецтва став statement браслет у вигляді ланцюга з ланок-бумерангів, кожна ланка має подвійну основу, яка створює об’єм в прикрасі, оздоблений діамантовим розсипом. Ювеліри працюють над кожним браслетом більш ніж 50 годин, виконуючи всі деталі власноруч. 

Аби додати до колекції модерну, з’явилися тенісні прикраси з кольоровими кристалами. Універсальні, які поєднуються з гардеробом на кожний сезон, але додають ноту експерименту в образ. Браслети можна стилізувати як класичний варіант на зап’ястя, так і додати грайливого настрою, надягнувши його на щиколотку. 

Колекція є мультифункціональною й дозволяє кастомізувати прикраси з допомогою різних підвісів з аметистами, топазами, білими та чорними перлами, діамантами. Підвісками в стилі 80-х можна кріпити на масивне кольє-ланцюг, браслет або сережку, залежно від настрою. Таким чином є шість варіацій прикрас замість однієї. 

Настрій кампейну натхненний естетикою італійської богеми. У центрі софітів – сучасна дівчина, неначе героїня «Солодкого життя» Фелліні, спокуслива, яскрава, готова до експериментів - чи то танцювати босоніж вулицями нічного Риму, чи купатися в фонтані Треві. 

01 00
ПОДЕЛИТЬСЯ
ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).