Море хвилюється, раз: морські глибини як літня тенденція

Тренды
30.06.2015
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

Fendi, Rodarte Останні два уікенди команда L’officiel Online провела на узбережжі моря в Одесі – так, заздріть, а потім ми ще й на кінофестиваль поїдемо. Подивившись на вечірнє море, що трохи рябить від легкого бризу, послухавши тихий шурхіт хвиль та відчувши пряний аромат солі, ми не могли не замислитись про те, як відтворити ці відчуття,

ПОДЕЛИТЬСЯ

Untitled-2

Fendi, Rodarte

Останні два уікенди команда L’officiel Online провела на узбережжі моря в Одесі – так, заздріть, а потім ми ще й на кінофестиваль поїдемо. Подивившись на вечірнє море, що трохи рябить від легкого бризу, послухавши тихий шурхіт хвиль та відчувши пряний аромат солі, ми не могли не замислитись про те, як відтворити ці відчуття, повернувшись до Києва. У нас виникла ідея – так, не нова, але актуальна: адже в цьому сезоні влітку морська тематика знов популярна, і, дякувати багатій фантазії дизайнерів, вона нарешті якісно видозмінена. Отже, давайте про це поговоримо.

Untitled-3(1)

Dries van Noten, Mary Katrantzou, Rodarte

Звичайно, на подіумах з’являлись і більш-менш традиційні варіації на тему морської естетики: для тих, хто влітку любить виглядати як стильна жіноча версія моряка Попая, свої колекції робили Emporio Armani, Michael Kors та Chanel. Брючні костюми темно-синього кольору із золотими аксесуарами та прикрасами, сукні, шорти та жакети у широкі смужки білого та блакитного; за хрестоматійним морським луком звертайтесь до Майкла Корса, його рішення видається нам напрочуд лаконічним та завершеним.

Untitled-2

Fendi, Valentino, Stella Mccartney

Втім, насправді, як ми вже згадували, образ подружки капітана яхти у контексті «морської» моди не є найактуальнішим; в цьому сезоні варто одягатись  як специфічна героїня легенди або казки, яку тільки що дістали з риболовецьких сіток. Себто, так, ви – сирена, ундіна, русалка абощо, головне – ви маєте блищати, переливатись усіма кольорами райдуги та виглядати так, ніби тільки-но вийшли з морської піни. У цьому ключі головними представниками естетики варто визнати Rodarte: їхні високі чоботи-гладіатори, що перев’язують ноги і викликають асоціації з андерсонівською русалонькою, разом із легкими сукнями усіх відтінків морської води, декорованими пайєтками, що стилізовані під луску, створюють ідеальний комплект цього літа.

Untitled-1

Chanel, Emporio Armani, J.W. Anderson, Michael Kors

Тематику коралів можна зустріти в колекціях Valentino, Stella McCartney та Mary Katrantzou; остання в цілому працювала зі специфічною естетикою тектонічних плит та процесів створення Землі в цілому. Природньо, що без моря в цій колекції було б важко обійтись. Та й для Маккартні, прихильниці екологічної моди, звернення до природи теж не дивне. Тим часом Dries van Noten, наприклад, дійшов до імітації іскристої морської поверхні завдяки своїм експериментам із матеріалами та фактурами.

Ми — за глибоководне занурення.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
20.12.2023
ZARINA
Каблучка зі смарагдами в жовтому золоті. Колекція SKIFA
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).