"ЕТНО" — новий дроп редизайн-сорочок OMELIA

Тренды
30.08.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Головним елементом дропу є сорочка з вишитими пташками
ПОДЕЛИТЬСЯ

“ЕТНО” новий дроп редизайн-сорочок OMELIA, на який дизайнера Костянтина Омелю надихнула поїздка до Карпат, де українські жінки досі виконують вишивки на сорочках, як і сотні років тому. У новому дропі дизайнер хоче показати традиційну українську вишивку у новому, переосмисленому вигляді. 

У дропі “ЕТНО” вишивку виконано на білих і чорних сорочках. У новій колекції дизайнер поєднав кристали і стеклярус срібного, золотого і червоного кольорів. Уся вишивка виконується вручну, кількість камінців на деяких з них сягає 800 штук. 

Головним елементом дропу є сорочка з вишитими пташками, які дивляться одна на одну. Птахи це символи Божественного світу, кохання та весни. 

Усі сорочки у дропі підходять як дівчатам, так і хлопцям. Дизайнер не розділяє людей за гендерною ознакою.

“Сьогодні як ніколи важливо пам‘ятати, що ми українці. Наша культурна спадщина є сильною зброєю проти ворога. Відтепер вишиванки стануть постійною лінійкою в бренді OMELIA. Це моє щире бажання плекати рідне культурне надбання”, — каже дизайнер бренду Костянтин Омеля.

Презентація дропу “ЕТНО” відбулася напередодні Дня Незалежності у львівському концепт-сторі PERSONALITY, в оточенні зелені, квітів та української музики. Візуальним оформленням презентації займалась флористка зі Львова Юлія Окрушко. Вона вдало передала дух недоторканної української природи та створила атмосферу справжнього лісу. 

Читайте також: Український бренд Anna October представить колекцію весна-літо — 2022 у рамках Тижня моди в Парижі

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).