У двох словах: третій день Тижня моди в Лондоні

Тренды
23.02.2016
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

В цьому сезоні особливу увагу дизайнери приділяють подовженим силуетам. Так, наприклад, у колекції дизайнера Peter Pilotto сукні максі та міді-спідниці зустрічаються майже через кожний лук, що вказує на серйозні наміри бренда залучити кожну жінку до носіння спідниць. І хай така довжина не є чимось новим або винятковим для fashion-інсайдерів, Pilotto вдалося віднайти правильну та ненудну подачу

ПОДЕЛИТЬСЯ

lyfw_3-4

h-lfw-1

txt-l1

В цьому сезоні особливу увагу дизайнери приділяють подовженим силуетам. Так, наприклад, у колекції дизайнера Peter Pilotto сукні максі та міді-спідниці зустрічаються майже через кожний лук, що вказує на серйозні наміри бренда залучити кожну жінку до носіння спідниць. І хай така довжина не є чимось новим або винятковим для fashion-інсайдерів, Pilotto вдалося віднайти правильну та ненудну подачу цього тренду, підкріпивши ідею витонченими принтами.

txtl-2

Страусове пір’я та хутро тварин — застосування цих матеріалів Крістофер Кейн зовсім не соромиться в своїй осінньо-зимовій колекції. На його місці ми б не радили виходити на стежку війни з громадською організацією РЕТА, яка знайома багатьом по гучних скандалах, пов’язаних з облитою фарбою шубою Анни Вінтур та інших важливих гравців модного бізнесу. Що стосується інших «незаплямованих» стражданням тварин одиниць колекції, то тут вже другий сезон підряд дизайнер створює дуже зворушливий триб’ют на честь своєї матері, яка пішла з життя рік тому. Директор бренду та за сумісництвом сестра Крістофера зазначила, що різнокольорові хустинки-дощовики прийшли на подіум із самого дитинства сімейства Кейнів.

lyfw_3-2

txtl-4

Якщо в вашому житті занадто багато мінімалізму, який дизайнери з сезону в сезон не втомлюються цитувати, пропонуємо звернути увагу на осінньо-зимову колекцію бренду , чиї аплікації та часом повний сюрреалізм є неначе яскравим мазком фарбою на ідеально намальованому натюрморті. Креативний директор Модного дому Луїза Троттер вивернула пальто, відірвала кишені та доповнила образи наївними та водночас абстрактними аплікаціями, які є абсолютним must-have цього сезону.

lyfw_3-3

txtl-6

Відполірована до блиску осінньо-зимова колекція Burberry є нічим іншим, як справжнісіньким попурі з найбільших пристрастей креативного директора бренду Крістофера Бейлі — мілітарі, історії Блумзберзького гуртка та сімейства Мілфордів. Додайте туди ще декілька референсів, видсилаючих нас до улюблених виконавців дизайнера в стилі глем-рок — та отримаєте вчорашнє шоу в Лондоні. Головним аксесуаром осені 2016 за версією Burberry стануть перфоровані колготи, що були присутні майже в кожному луці.

lyfw_3-1

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
02.12.2022
Ruslan Baginskiy
"The hat". Crystal Edition
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).