Знайомтесь: Les Fantome Palette — молодий лос-анджелеський стрітстайл бренд

Новости
16.01.2023
ПОДЕЛИТЬСЯ
ПОДЕЛИТЬСЯ

У 2021 році американець Квазі Нканса, науковець і колишній дослідник хімії в L`oreal, створив бренд Les Fantome Palette. Лейтмотивом, який Квазі хотів втілити в своїх колекціях, стала ностальгія за юнацьким бунтарством. Так, інфантильними квітами Нкаса доповнює двобортні піджаки, а класичні шерстяні светри перетворюються в арт-об’єкти завдяки тисненим нашивкам.

"Спочатку у мене не було наміру займатися дизайном. Я дуже цінував мистецтво, але наука була моїм головним інтересом. Однак мене завжди приваблювала висока мода і процес створення одягу. Текстури, уява, якість та зусилля, які потрібні для створення цих речей", — розповідає Квазі Нканса.

Autunno Suit

Колекції Les Fantome Palette поєднують спектральні образи і контрастні рішення. Квазі адаптує палітру кольорів і текстур під своє бачення. У цьому дизайнеру допомагає його минуле: хімія відтінків, фактур і мистецтва відображається в statement-ансамблі капсульних колекцій LFP.

Нова колекція бренду Capsule IV продовжує ДНК Les Fantome Palette. У лінійці Квазі досліджує культуру стрітстайл дизайну, надихаючись американською музикою, лос-анджелеською енергією, мистецтвом і власними емоціями.

Mother and Child Pyro Suit

Mother and Child Pyro Suit

Образи, на думку дизайнера, мають транслювати внутрішні переживання та ментальний стан. Тому "завжди щасливий і усміхнений" — це не про Les Fantome Palette. Одяг бренду – це про реальність.

"Якщо колекція виходить занадто ідеальною, то я зміню її, тому що це наближаючи до реальності. Такі речі, як футболка Idols або тренч Gracieux вносять свою лепту в сталу тему неортодоксального дизайну", – ділиться Квазі Нканса.

Sciare Coat

Незвичні та ектраординарні поєднання — те, що ви можете знайти в колекції Capsule IV. Бунтівні мотиви проявляються в пальто-кімоно, зшитого з різноманітних принтованих клаптиків. Річ доповнюється об’ємним коміром, яким балансує бунт яскравих кольорів.

Odo Long Coat

Odo Long Coat

Яскравий трикотаж зайняв окреме місце в новій колекції бренду. Кольорові смугасті кардигани Les Fantome Palette доповнюють нашивки у вигляді метеликів і бананового листа, що передає незатійливий лос-анджелеський дух бренду. 

Зліва направо: Flutter Short Jumper (Marigold), Nectar Shirt 

Схожа концепція втілюється і в інших речах Les Fantome Palette. Загалом до колекції Capsule IV увійшли сорочки ручної роботи, трикотаж, костюми, аксесуари та верхній одяг. Усі декоративні деталі — кропітка ручна робота, створення якої займає немало часу.

Les Fantome Palette розширили свою діяльність до Мілана та Парижа, а на офіційному сайті модної марки вже діє доставка майже по всьому світу.  

Mergo Knit

Текст: Єлизавета Бабец

 

Read the article in English

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).