Я немов маленька дитина: тренд на інфантильність

Тренды
26.05.2015
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

Au Jour Le Jour, Miu Miu, Au Jour Le Jour Зізнайтеся — вам хотілося хоч раз у житті «ввімкнути» Пітера Пена і не дорослішати?  Певні, що так. Знову відчути себе маленькою безтурботною дівчинкою без крихти відповідальності можна і сьогодні. Тут нам на допомогу прийдуть Будинки моди, дизайнери котрих, здається, відкрили коробки зі спогадами з дитинства. Адже саме

ПОДЕЛИТЬСЯ

Untitled-3

Au Jour Le Jour, Miu Miu, Au Jour Le Jour

Зізнайтеся — вам хотілося хоч раз у житті «ввімкнути» Пітера Пена і не дорослішати?  Певні, що так. Знову відчути себе маленькою безтурботною дівчинкою без крихти відповідальності можна і сьогодні. Тут нам на допомогу прийдуть Будинки моди, дизайнери котрих, здається, відкрили коробки зі спогадами з дитинства. Адже саме дитячими спогадами навіяно тренд «інфантильність». Для літа 2015 дизайнери приготували гіперболізовано дівочі образи: шифонові легкі сукні, блузи, шорти та топи — неодмінно пастельних відтінків.

Перше, що спадає на думку, коли думаєш про цей тренд: мультфільми та мультяшні принти. Веселі малюнки можуть прикрашати будь-який одяг: сукні, топи, пальто і навіть ділові костюми. На атласному костюмі Miu Miu це гілочки з квітами, на топі Au Jour Le Jour — зображення морозива, а також китайського котика, на сукні Blumarine — казкові квіти.

Untitled-4

Giamba, Blumarine, Giamba

Обов’язковий must-have кожної інфантильної дівчини — коротенька дитяча сукня з купою рюш. Бажано білого чи рожевого кольору. Такі невагомі білі сукні з об’ємними рукавами та рюшами є у бренда Giamba. Дизайнер Джамбаттиста Валлі пропонує носити їх з панчохами білого кольору. Точно так, як ми це робили у дитячому садку. Крім цього, такі сукні можна знайти у марки A.W.A.K.E. Вони також можуть бути прикрашені набивним малюнком чи мереживом в тон.

Untitled-1

A.W.A.K.E., Anna October,  Anna K

Головне правило «Бійцівського клубу» — нікому не розповідати про «Бійцівський клуб». Головне правило інфантильності: надягаючи «дитячий» одяг, забуваємо про серйозність. Силуети baby doll, приспущена лінія плеча (тут зверніть увагу на топи на тонких бретелях Anna October), піжамні брюки з дитячими малюнками — всі ці деталі повинні органічно вписатися у ваш образ. Беріть приклад з моделей на показі Anna K. Її абсолютно чарівні дитячі сукні з комірцями нагадують вбрання на 1 вересня. Хіба ж не чудово, коли в спину летять слова: «А хіба вона вже випустилася зі школи?»

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
20.12.2023
ZARINA
Каблучка зі смарагдами в жовтому золоті. Колекція SKIFA
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).