Як це було: концерт Макса Барських «Зорепад. На біс» у Києві

События
20.05.2024
ПОДЕЛИТЬСЯ
Яскраве шоу в Палаці спорту
ПОДЕЛИТЬСЯ

15 травня співак Макс Барських виступив із концертом «Зорепад. На біс»  на одному з найбільших майданчиків країни — в столичному Палаці спорту. У межах виступу він виконав українською як свої найбільші гіти, так і нові композиції. 

«Цей концерт був для мене дуже особливим», — поділився Макс Барських. Під час нього співак зосередився на спілкуванні зі своїм слухачем, щоб передати йому надію та повернути віру в те, що пісня може гуртувати людей навколо своєї країни та спільної місії. Як і завжди, концерт розпочався з подяки військовим, адже саме їм, як зазначив Макс Барських, ми завдячуємо щохвилини за убезпечення нашого життя.

Серед виконаних співаком пісень були «Тумани», «Танцювати», «Бестселер», «Небо», «Зорепад», «Подруга ніч», «Знайди себе», «Але», «У твоїх очах», «Чекай мене», «Все можливо», «Замало», «Ритми» та інші. Відвідали шоу Макса Барських і його колеги, зокрема Маша Єфросиніна, гурт Ziferblat, продюсер Михайло Ясинський, співачка Анна Трінчер, Ostrovsky й Володимир Завадюк. 

01 00
ПОДЕЛИТЬСЯ
ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).