The Macallan: вечеря на честь колаборації бренду із сестрами Маккартні

События
01.07.2024
ТЕКСТ: Ірина Задорожна
ПОДЕЛИТЬСЯ
У Києві пройшла вечеря, яка об'єднала представників світу моди, бізнесу та творчу інтелігенцію.
ПОДЕЛИТЬСЯ

Для створення нової серії віскі компанія The Macallan об’єдналася із сестрами Маккартні — дизайнеркою Стеллою й фотографкою Мері, що поділяють допитливість, повагу та захоплення світом природи. Третій реліз The Macallan III оспівує Шотландію, а напої The Macallan Harmony Collection Amber Meadow та Green Meadow були натхненні любов’ю Маккартні до дитячих спогадів про шотландську сільську місцевість. 

Колаборація з The Macallan також спрямована на створення краси з перероблених ресурсів: презентаційні коробки й етикетки до пляшок були виготовлені із застосуванням використаних лугових зрізів та природних матеріалів. Майстри The Macallan передусім надихалася красою природи — шотландськими пасовищами — для створення двох унікальних лімітованих віскі, використовуючи комбінацію витриманого хересу дуба та бочок із-під бурбона. Так, The Macallan Harmony Collection Amber Meadow відтворює колір літнього вечора та відчувається як комбінація насиченого дуба, лимону, дині, класичної булочки, мигдалю й зеленого чаю. The Macallan Harmony Collection Green Meadow — має відтінок весняного ранку та освіжає смаковими відтінками насиченого лимона, ячмінного цукру, вершкової ванілі, мигдалю та свіжого дуба. Кожне пакування напою прикрашене фотографією маєтку The Macallan Estate, знятим Мері Маккартні.

На честь старту продажів в Україні бренд зібрав друзів на спеціальну вечерю, де кожну страву було створено як акомпаненмент фірмовим коктейлям та чистому віскі – для нових відчуттів та досвіду гостей.

Алан Бадоєв, режисер:

«Завжди приємно зустрітись з друзями і мати можливість познайомитись з новими цікавими людьми, тепла атмосфера заходу була дуже дотична до цієї можливості».

Катя Сільченко, дизайнерка:

«Для нас це був вечір гарного смаку. Я про поєднання вишуканих смаків macallan та компанії. Художники, режисери, музиканти, представники творчої інтелегенції, кожен зі своїм тонким відчуттям світу та життя. І якщо збиратись разом, то щоб так смачно, красиво і безмежно цікаво».

Ірина Ковальчук

Григорій Решетнік, ведучий:

«Це була не просто вечеря, а незабутній атмосферний гастровечір. Смакові рецептори під час цього дійства, відмовлялися вірити самі собі. Адже, надзвичайно вдале поєднання Макаллан зі спеціально розробленими стравами відкрили нові горизонти відчуттів. Аромати, смаки, світло, музика, спілкування з представниками компанії та талановитими особистостями, що зібралися за одним столом, закохали у себе усіх з перших хвилин. Цього вечора ми зрозуміли остаточно, що майбутнє за глибинними компаніями з історією та традиціями. Компаніями з принципами, поглядами, цінностями, відчуттям смаку. І в той самий час, готовими до трендових експериментів і нових сміливих колаборацій. Тепер наші усі важливі  вечори тільки з Макаллан! Дякуємо!

 З любовʼю та повагою, Reshetnik Family».

Ірина Костюк

Ілля Чичкан

Роксолана

Катя Царик та Юрiй Король

Влад Iваненко: 

«Вечеря з Macallan - це завжди не тільки гастрономічне, а й емоційне переживання. У наш нестабільний час зуміти зібрати давніх друзів і знайомих – справа не з простих. Але завдяки бренду ми це здійснили. І без найкращого у світі віскі завдання було б виконане лише наполовину».

Олександр Денісов:

«Зараз як ніколи важливо підтримувати один одного,  це час надважких викликів, коли кожен з нас має докладати всіх зусиль, щоб наближати країну до перемоги. Зустрічатися з друзями, знаходити емоційні моменти в таких зустрічах мабуть найкращий шлях бути собою. Бренд TheMacallan це не тільки неповторний смак, це смак культури життя. The Macallan саме той бренд, який може яскраву ідею зробити незабутньою подією і це саме про вишукану вечерю, присвячену колобораціі брендів The Macallan та Стелли Маккартні. Це була не дегустація, це було свято друзів. Хтось тільки закінчив роботу над фільмом про війну, хтось повернувся з благодійної акції по збору коштів, а хтось розповідав просто цікаві життєві історії нашого часу. І все це відбувалося під час неймовірної за емоціями вечері, яка поєднала в собі вишукані страви і неповторність смаків бренда господаря вечора. Дякую The Macallan, ви надаєте своїм друзям натхнення рухатися до нашої великої мети і відчувати це життя по-справжньому».

kartyna

Вадим Брезгін

Валерій Мартиненко

Катерина Жуковська

Ольга Слонь

Леся Нікітюк

 Маша Шубіна

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).