Відбулася прем’єра всеукраїнського кіноальманаху «ОМКФ: Найкраще коротко»

События
11.05.2017
ТЕКСТ: Настя Калита
ПОДЕЛИТЬСЯ

10 травня у кінотеатрі «Київ» відбулася прем’єра альманаху, що складається з чотирьох короткометражних стрічок: «Віддалік», «Чоловіча робота», «У Манчестері йшов дощ» та «Цвях». Відкрили показ фільми-переможці 2015 року – «Віддалік» Катерини Горностай (нагорода за найкращу акторську роботу Національної конкурсної програми 6-го ОМКФ) та «Чоловіча робота» Марини Степанської («Дюк» за найкращий український короткометражний фільм 6-го ОМКФ). Фільм Катерини

ПОДЕЛИТЬСЯ

IMG_0914

10 травня у кінотеатрі «Київ» відбулася прем’єра альманаху, що складається з чотирьох короткометражних стрічок: «Віддалік», «Чоловіча робота», «У Манчестері йшов дощ» та «Цвях». Відкрили показ фільми-переможці 2015 року – «Віддалік» Катерини Горностай (нагорода за найкращу акторську роботу Національної конкурсної програми 6-го ОМКФ) та «Чоловіча робота» Марини Степанської («Дюк» за найкращий український короткометражний фільм 6-го ОМКФ).

Фільм Катерини Горностай покликаний поставити одвічні питання, які виникають у багатьох молодих пар: «Доколи?» та «Як ми будемо?»«Чоловіча робота» розказує історію 37-річного юриста, який працює на компанію, що займається закупівлею землі, іноді на межі закону. Приїхавши перевіряти черговий «об’єкт», він наштовхується на недобудований собор, який стоїть, усіма забутий, посеред поля. Герою потрібно вирішити два питання: що робити з «об’єктом» згідно з інтересами компанії і як домовитися з фермером, якому насправді належить земля.

У другу частину альманаху ввійшли стрічки, що здобули «Дюка» одночасно в 2016 році: «У Манчестері йшов дощ» Валерія Кальченка та Антоніо Лукіча («Дюк» за найкращий український короткометражний фільм 7-го ОМКФ) та «Цвях» Філіпа Сотниченка («Дюк» за найкращий український короткометражний фільм 7-го ОМКФ). 

Перший фільм розказує історію про високого Андрія, якому 22 роки, а його зріст складає 2 метри 7 сантиметрів, і якщо хтось у натовпі крикне «Шпала», Андрій обов’язково обернеться. Андрій – висока людина. Але високий – не означає великий.

Картину «Цвях», над якою працювали талановиті оператори Роман Хімей та Ярема Малащук, хочеться виділити окремо. Глядач спостерігає за життям Валентини до того, як вона почала працювати юристом в одному з банків Ліхтенштейну, де відповідає за зв’язки зі Східною Європою. Валя ще з дитинства непогано пам’ятає українську та російську мови, адже до 13-ти років жила в Києві. У 1996-му, під час важкого, перехідного для економіки України періоду, Валентина разом із матір’ю та вітчимом емігрувала до Швейцарії.

Катерина Горностай
На фото: Катерина Горностай
Марина Степанська
На фото: Марина Степанська
Слава Лєпшеєв
На фото: Слава Лєпшеєв
Римма Зюбіна
На фото: Римма Зюбіна
Саша Мажара, Оля Дячук та Настя Калита
На фото: Саша Мажара, Оля Дячук та Настя Калита

IMG_0924

IMG_0922

Римма Зюбіна
На фото: Римма Зюбіна

IMG_0918

IMG_0910

IMG_0909

IMG_0906

IMG_0905

IMG_0902

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
17.05.2024
Marc-Antoine Barrois
Аромат для жінок і чоловіків Tilia
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).