Ти по-справжньому красива: Катерина Бабкіна у спецпроекті Nude by Sister’s

Спецпроекты
19.05.2015
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

Жінка, як вона є. Вранці, у себе вдома, без краплі косметики. Героїні благодійного спецпроекту Nude by Sister’s не бояться показати себе саме з такого боку. Вони міркують про людську красу, добрі справи, п’ють ранкову каву і діляться власними секретами. Чесно. З посмішкою. І без макіяжу. Катерина Бабкіна, письменниця Про стандарти зовнішності Людей – і чоловіків, і

ПОДЕЛИТЬСЯ

11332565_480452595443242_85821974_o

Жінка, як вона є. Вранці, у себе вдома, без краплі косметики.

Героїні благодійного спецпроекту Nude by Sister’s не бояться показати себе саме з такого боку. Вони міркують про людську красу, добрі справи, п’ють ранкову каву і діляться власними секретами. Чесно. З посмішкою. І без макіяжу.

11296462_480451548776680_340515250_o

Катерина Бабкіна, письменниця

Про стандарти зовнішності

Людей – і чоловіків, і жінок, красивими робить впевненість, зацікавленість в чомусь, натхненність, здорова сила, радісна відкритість, а ще – цілеспрямованість і успішність. Ні груди, ні талія, ні розріз очей, ні відсутність чи присутність волосся на певних ділянках тіла, ні округлі стегна і тендітні плечі, ні вузький таз і плечі широкі, грамотно прокачані – ніщо з цього не здається мені обов’язковим для того, щоби бути красивим. В кожної епохи є свої еталони, певні параметри, які вважаються красивими – мені здається, це для того, щоби всі люди мали чим запаритися, не розслаблялися. Але все це – коробочка. Можна народитися з дуже красивим, згідно з твоїм часом і його уявленнями, – тілом, але нічого не покласти в цю коробочку. І вийде опудало. Всі ми їх бачили. А можна народитися просто собі як є, але покласти в коробочку багато. Я завжди за те, що в коробочці. Ставлення до актуальних сьогодні стандартів краси в мене трошки іронічне – я не відповідаю цим стандартам, але знаю безліч дуже, просто до зупинки дихання красивих, людей, котрі не відповідають їм також.

 

11328148_480451555443346_1802968841_o

Про образи і персонажів

Характер людини, як і персонажа, впливає на її/його зовнішність, формує її. З цього і виходимо. Ну і зовнішність певним чином може формувати характер – і людини, і персонажа. Але підкреслено передавати якісь особливості характеру виключно через зовнішність мені не дуже цікаво. Інша справа – деталі, які направляють увагу читача, дозволяють більше вгадати, пов’язати між собою певні факти і фактори і зробити висновки – це і зовнішність, і голос, і манера рухатися і ще тисяча подібних речей.

Напевне, я всіх героїв і героїнь наділяю якимись окремими власними рисами, хай це буде молода жінка, циганський хлопчик, мертвий єврей, цуценя, солдат, гарбуз чи качеля. Так чесніше. Ясна річ, що крім якихось моїх вони одразу ж обростають якостями і рисами своїми – і я тут же, виписуючи, мушу їх проживати. Так виходить, що вони наділяють мене чимсь також.

 

Про секрети краси

Догляд за собою в першу чергу має приносити задоволення. Людина завжди повинна мати змогу присвячувати собі та своїй зовнішності саме стільки часу, скільки конкретно їй хочеться. Я не вірю в усілякі страдницькі процедури, я вірю в здоров’я, щастя і повне життя.

 

11287773_480451565443345_1588259192_o (1)

Про косметику

Вперше я познайомилася з косметикою, коли знайшла в мами червоний лак і намалювала ним на всьому квіти, будинки і метеликів. Потім знайшла такого ж кольору помаду і з’їла її. З того часу змінилося багато, я не їм косметику і не псую меблі і стіни без крайньої потреби.

Я ніколи ще не користувалася косметикою «на повну силу». Час, який можна витратити на розмальовування себе тонами різного кольору і уладку брів я витрачаю на роботу, танці, алкоголь, нові досвіди, читання та писання книг та інші дурниці.

Іноді з захватом дивлюся на жінок, які з самого ранку акуратно і продумано нафарбовані, які дивляться бьюті-блоги і ходять на майстер-класи з макіяжу. Але мій максимум (якщо ми не говоримо про фотосесію чи зйомки, куди приходить спеціально навчена тьотя-чарівниця з валізкою пудр і тіней) – це тон і підфарбовані вії. Супермаксимум – тон, підфарбовані вії, рум’яна і помада.

Не вмію підводити очі – коли намагаюся, як правило потім довго все змиваю і йду, куди збиралася, з таким романтично підпухлим обличчям, ніби я всю ніч чи то плакала, чи то цілувалася.

 

11273684_480451672110001_1698921844_o

Про ранкові ритуали

Щоранку я вмиваюся холодною водою і приймаю контрастний душ, завжди снідаю і п’ю міцну каву. Люблю довго розчісуватися і крутитися перед дзеркалом. А ще часто вмикаю музику і танцюю.

Ідеальний ранок – це коли ти прокинувся після веселої вечірки, або після презентації своєї нової книги, або після гарної вечері з друзями, або після класного концерту, і тобі добре, і багато світла, багато їжі, нікуди не треба поспішати, а якщо треба – то з якоюсь дуже приємною і корисною метою, і ще якщо поруч є море і можна вийти поплавати. І коханий чоловік сопе поруч. Напевне, я щаслива людина, бо мій ідеальний ранок досить часто співпадає з реальним.

 

Про риси жіночності

Жіночність — це якась внутрішня м’якість і гнучкість, сила, котра наповнює все навколо світлом. Це досягається вправами – треба завжди старатися бути трошки добрішою, трошки терплячішою, трошки уважнішою. До себе – і до світу. Любити – себе і світ.

 

Фото: Яна Токарчук

*Nude by Sister’s — перша в Україні персоналізована коробочка краси, присвячена догляду за зовнішністю. Всередині — набір з якісних засобів для базового догляду та макіяжу на кожен день, які подарують шкірі ранкову свіжість і підкреслять природні риси.

Замовити коробочку Nude by Sister’s можна на sistersbox.com.ua.

Частина виручених від продажу коштів буде спрямована в благодійний фонд «Tabletochki» для допомоги дітям з важкими онкологічними захворюваннями.

Nude by Sister’s. Ти по-справжньому красива.

нуде_наклейка-01

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
04.09.2021
Acne Studios
Худи
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).