Україна виграла у Шотландії та наблизилася до чемпіонату світу

02.06.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
А шотландці на трибунах заспівали український гімн
ПОДЕЛИТЬСЯ

Збірна України з футболу виграла перший стиковий матч за право брати участь у чемпіонаті світу в Катарі.

Україна виграла на виїзді у Шотландії з рахунком 3:1.

Українці повели у рахунку 2:0 після голів Андрія Ярмоленка та Романа Яремчука. У другому таймі шотландець Каллум Макгрегор відіграв один гол, а на останніх хвилинах гри Артем Довбик забив третій м'яч у ворота збірної Шотландії.

Матч був емоційним для обох збірних. Так, шотландські вболівальники приєдналися до української збірної та заспівали разом із футболістами Гімн України. Для цього українські активісти підготували листівки з фонетичним текстом гімну, записаним зрозумілою британським уболівальникам латиницею.

Тепер збірну України 5 червня чекає зустріч у Кардіффі зі збірною Уельсу.