L'officiel Новости Новости Все найкраще дітям: благодійна...

Новости Новости

Все найкраще дітям: благодійна акція “Charity Boom”

2 июня
Все найкраще дітям: благодійна акція “Charity Boom”   Сім стильних українок, серед яких телеведучі Василіса Фролова та Даша Коломієць, дизайнер Катя Сільченко, fashion — блогери Альона Глухіх та Анастасія Масюткіна, байєр Валя Грищенко і київська it-girl Анастасія Пилипишина, прийняли участь у благодійній акції «Charity Boom», передавши понад 50 речей зі своїх гардеробів на сайт інтернет-магазину theroomnumber.com. Тепер кожен бажаючий може приєднатися до акції

 

1200х900

Сім стильних українок, серед яких телеведучі Василіса Фролова та Даша Коломієць, дизайнер Катя Сільченко, fashion — блогери Альона Глухіх та Анастасія Масюткіна, байєр Валя Грищенко і київська it-girl Анастасія Пилипишина, прийняли участь у благодійній акції «Charity Boom», передавши понад 50 речей зі своїх гардеробів на сайт інтернет-магазину theroomnumber.com. Тепер кожен бажаючий може приєднатися до акції та придбати речі українських модниць за доступними цінами. Кошти з продажу кожної одиниці будуть спрямовані на допомогу дітям у Благодійний Фонд «Твоя Опора».

В рамках запуску першого «Charity Boom» відбулася зйомка учасниць з гаслами проекту в стилі street style. Фотограф Оля Кушик зняла героїнь у своєму одязі, попередньо відібраному для благодійного проекту.

Крім цього, дизайнер Anna K презентувала капсульну колекцію футболок #Charityboom by Anna K.

Подпишитесь на «L’Officiel»

Модный дайджест на вашу почту каждую субботу

смотреть еще