Все найкраще дітям: благодійна акція “Charity Boom”

Новости
02.06.2015
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

  Сім стильних українок, серед яких телеведучі Василіса Фролова та Даша Коломієць, дизайнер Катя Сільченко, fashion — блогери Альона Глухіх та Анастасія Масюткіна, байєр Валя Грищенко і київська it-girl Анастасія Пилипишина, прийняли участь у благодійній акції «Charity Boom», передавши понад 50 речей зі своїх гардеробів на сайт інтернет-магазину theroomnumber.com. Тепер кожен бажаючий може приєднатися до акції

ПОДЕЛИТЬСЯ

 

1200х900

Сім стильних українок, серед яких телеведучі Василіса Фролова та Даша Коломієць, дизайнер Катя Сільченко, fashion — блогери Альона Глухіх та Анастасія Масюткіна, байєр Валя Грищенко і київська it-girl Анастасія Пилипишина, прийняли участь у благодійній акції «Charity Boom», передавши понад 50 речей зі своїх гардеробів на сайт інтернет-магазину theroomnumber.com. Тепер кожен бажаючий може приєднатися до акції та придбати речі українських модниць за доступними цінами. Кошти з продажу кожної одиниці будуть спрямовані на допомогу дітям у Благодійний Фонд «Твоя Опора».

В рамках запуску першого «Charity Boom» відбулася зйомка учасниць з гаслами проекту в стилі street style. Фотограф Оля Кушик зняла героїнь у своєму одязі, попередньо відібраному для благодійного проекту.

Крім цього, дизайнер Anna K презентувала капсульну колекцію футболок #Charityboom by Anna K.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
20.12.2023
А-ба-ба-га-ла-ма-га
Так ніхто не кохав. Антологія української поезії про кохання
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).