Твори добро: Anna K запустила серію футболок для благодійного проекту #Charityboom

Новини
02.06.2015
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

У День захисту дітей український дизайнер Anna К презентувала спеціальну капсульну колекцію для проекту #Charityboom. Проект створений, щоб привернути увагу громадськості до проблем, з якими стикаються діти. Виручені кошти від продажу спеціальних футболок з великими рожевими серцями будуть передані до Благодійного Фонду «Твоя опора». Всі, хто хоче підтримати ініціативу вже зараз, можуть оформити попереднє замовлення на офіційному сайті Anna K. 

ПОДЕЛИТЬСЯ

5P9A9906_1

У День захисту дітей український дизайнер Anna К презентувала спеціальну капсульну колекцію для проекту #Charityboom. Проект створений, щоб привернути увагу громадськості до проблем, з якими стикаються діти. Виручені кошти від продажу спеціальних футболок з великими рожевими серцями будуть передані до Благодійного Фонду «Твоя опора». Всі, хто хоче підтримати ініціативу вже зараз, можуть оформити попереднє замовлення на офіційному сайті Anna K

5P9A0042_2

«Цей проект може навчити людей допомагати всім, хто цього потребує. Я випустила спеціальну серію футболок з серцями, які схожі на емоджі. Ми проведемо аукціон, а також частина футболок буде продаватися онлайн, і таким чином допоможемо діткам. Чекаю всіх 11-го червня в рожевих сукнях на вечірці Anna K x Pink #Charityboomparty», — запрошує приєднатися до ініціативи дизайнер Anna K.

«Модна індустрія не раз приходила на допомогу благодійним організаціям. Згадаймо хоча б тільки що минулий аукціон Amfar в Каннах. Проект The Room Number і Anna k #Charityboom — хороший приклад того, як можна допомогти дітям і залучити до цього якомога більше уваги громадськості», — додає Дарія Шаповалова, креативний директор Mercedes-Benz Kiev Fashion Days.

5P9A9993_1

5P9A9966_1

Фото: Яна Токарчук.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
17.05.2024
Marc-Antoine Barrois
Аромат для жінок і чоловіків Tilia
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).