Wishlist: вийшла книга Ukraine Rising про українських митців

Новости
02.08.2023
ПОДЕЛИТЬСЯ
Серед героїв Gunia Project, Bevza, Litkovska та KalushOrchestra
ПОДЕЛИТЬСЯ

Німецьке видавництво gestalten випустило колекційне видання Ukraine Rising про українських митців. Героями книжки стали Gunia Project, Bevza, Litkovska, balbek bureau, KalushOrchestra та інші представники культурної арени.

Ukraine Rising створили в колаборації з українською видавчинею Люсією Бондар, засновницею CP Publishing. Впродовж 10 років вона працювала журналісткою та авторкою спеціалізованих видань.

Ціль Ukraine Rising — показати роботи, які ілюструють досягнення українських митців у дизайні інтер’єру, моді, архітектурі, фотографії та мистецтві. Видання також міститиме есеї Тетяни Соловей і Катерини Коваленко, що розповідатимуть про яскравих особистостей, проєкти та інновації.

«Видання демонструє багатство сучасної креативної культури України, представляючи найкращі зразки дизайну інтер'єру, мистецтва, фотографії, ремесел, графічного дизайну та моди. Я вдячна всім учасникам книги, які продовжують творити, попри війну та особисті трагедії!» — поділилася Бондар.

Книжка, яка складається з 320 сторінок, уже доступна для замовлення на сайті gestalten. Вона поділена на п’ять розділів, а її обкладинку прикрашає робота Інни Харчук. Ukraine Rising до того ж продається в мережах Target і Fnac.

Серед креативних героїв видання також модні бренди The Coat by Katya Silchenko, J'amemme, Ksenia Schnaider, архітектурні студії Faina, Makhno Studio, музиканти Alyona Alyona, Onuka та знаменитий дует фотографів Synchrodogs.

Читайте також: Відродження з попелу: що відбувається з Нотр-Дам де Парі зараз.

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).