Портрет актора: Левон Гоук став обличчям кампанії Celine

Новости
03.08.2023
ПОДЕЛИТЬСЯ
Юний актор продовжує справу своїх батьків Уми Турман та Ітана Гоука
ПОДЕЛИТЬСЯ

Новий герой серії фотографій Celine — актор Левон Гоук, муза креативного директора бренду й фотографа Еді Слімана. Левон став ще одним обличчям кампанії Portait of, для якої раніше знялися співак Боб Ділан, Джуліан Касабланкас із гурту The Strokes і музикант Пол Бенкс.

Фотопроєкт Еді Слімана, відомого своєю пристрастю до чорно-білих світлин, спрямований на вшанування креативних особистостей. Як учасник Portait of, Левон Гоук постає в амплуа естетики Celine: він одягнений у просту майку-алкоголічку та джинси. Фотографії з актором Сліман відзняв у Нью-Йорку.

Левон Гоук зростав із батьками знаменитостями Умою Турман й Ітаном Гоуком. Згодом його сестра, Мая Гоук, також спробувала себе в акторському ремеслі та стала зіркою серіалу «Дивні дива». Серед акторських проєктів Левона драма «Переповнена кімната» з Томом Голландом й Амандою Сейфрід, а також майбутній трилер режисерства Зої Кравіц.

Корені проєкту Portait of сягають 2019 року, коли Еді Сліман створив цикл відео з митцями, зокрема гуртом Oracle Sisters, еквадорським актором Карлосом Веленсія та виконавцем Джейсом Багшоу.

Читайте також: Сила та пристрасть: 7 найвідоміших червоних суконь в історії кіно.

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).