В Bursa Gallery покажуть роботи молодих фотографів з України

Новости
25.06.2019
ПОДЕЛИТЬСЯ
Випускники школи Віктора Марущенка
ПОДЕЛИТЬСЯ

Під сум ок — це проект авторської фотографії створений BURSA Gallery спільно з 5.6 Photo та Школою фотографії Віктора Марущенка.

Цей проект народився в результаті проведеного у травні в BURSA Gallery міжнародного портфоліо рев’ю — рідкісного та відносно нового явища в Україні. Рев’ю дозволяє молодим фотографам почути експертну думку досвідчених митців із різних куточків світу. У ході рев’ю експерти звернули особливу увагу на серії фотографій чотирьох молодих авторів: Яни Кононової, Павла Борщенка, Юлії Кисіль й Гарі Єфімова. Серії саме цих авторів будуть представлені на виставці.

Виставка триватиме з 27 червня по 14 липня. Відкриття відбудеться 27 червня о 19:00. За друк відповідають 24Print. У рамках виставки будуть відбуватися супутні події, про які ви дізнаєтеся згодом.Смотрите также: В галереї BURSA відкриється виставка 3-х українських сучасних художників "Небо Синє-Синє" 

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
19.08.2019
OBERIG jewelry
Сережки
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).