У галереї The Naked Room відкриється виставка художника із Закарпаття Петра Ряски

Новости
26.06.2019
ПОДЕЛИТЬСЯ
З 10 липня по 4 серпня
ПОДЕЛИТЬСЯ

З 10 липня по 4 серпня у галереї The Naked Room проходитиме виставка “Діяння Ряски”. Це персональний проект художника із Закарпаття Петра Ряски.

Основу творчості художника складають пейзажі, саме вони будуть представлені в галереї. Петро Ряска працював над ними впродовж семи років, з 2012 до 2019 року, під час перебування  в подорожах, на заняттях з у-шу, фестивалях з перформансу та під час участі у мистецьких резиденціях.

Цікавитися живописом Петро Ряска почав із дитинства, самостійно вчився малювати, а згодом брав уроки в українського художника В’ячеслава Приходька. Наразі митець володіє міжнародною резиденцією для художників в Ужгороді та має творчу майстерню у родинному домі. Окрім живопису, митець вивчає техніку у-шу, яка допомагає йому в розвитку творчості.

У Ряски живопис є перформативним, пейзаж — політичним, а будь-який твір — діянням”, — коментують кураторки Лізавета Герман та Марія Ланько.

 

01 00
ПОДЕЛИТЬСЯ
ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).