Estée Lauder придбали Tom Ford за $ 2,8 мільярда

Новости
16.11.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Найбільша угода 2022 року у сфері моди
ПОДЕЛИТЬСЯ

Косметична компанія класу люкс Estée Lauder оголосила, що придбає модний дім Tom Ford в рамках угоди на 2,8 мільярда доларів.

Це стало найбільшою угодою в індустрії розкоші 2022 року. Договір зробить косметичного гіганта одноосібним власником бренду Tom Ford. Дизайнер залишиться на своїй поточній посаді креативного директора принаймні до 2023 року, а його подальша роль у проєкті поки що залишається невідомою.

"Я не можу бути більш щасливим, оскільки Estée Lauder Companies є ідеальним домом для бренду. Вони були надзвичайними партнерами з першого дня мого створення компанії, і я неймовірно радий бачити, що саме вони стануть розпорядниками у наступній главі бренду Tom Ford", – заявив Форд у пресрелізі.

Окрім широкої лінії одягу та аксесуарів, основою для контракту виступила косметична продукція Тома Форда. До її складу входить парфумерія, косметика та засоби догляду за шкірою, на які компанія Estée Lauder раніше вже отримала ліцензію.

Том Форд здобув популярність на посаді креативного директора дому Gucci. На початку 90-х років компанія перебувала у скрутному фінансовому становищі, але за часів Форда повернула статус однієї з найпрестижніших торговельних марок. Його новаторський погляд на дизайн отримав визнання як з боку широкої громадськості, так і з боку колег. У 1996 році Рада дизайнерів Америки визнала Тома Форда дизайнером року. 

Читайте також: Couturissime: у Бруклінському музеї пройде виставка Thierry Mugler

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
02.12.2022
Ruslan Baginskiy
"The hat". Crystal Edition
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).