Кейт Міддлтон відвідала недільну службу пам'яті королеви Єлизавети II

Новости
14.11.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Перше відвідування меморіальної служби принцесою Уельською у новому титулі
ПОДЕЛИТЬСЯ

У Великій Британії відбулася традиційна неділя пам’яті. Захід відвідали члени королівської родини: Чарльз III і королева-консорт Камілла, принц Вільям і принцеса Кейт. Король Чарльз вперше очолив недільну службу пам'яті як монарх. Прем'єр-міністр Ріші Сунак і члени парламенту також відвідали захід. Під час заходу король Чарльз і принц Вільям поклали вінки до Кенотафа на Уайтхоллі. 

Кейт Міддлтон одягнула лаконічну структуровану сукню-пальто від бренду Кетрін Вокер. Акцентом у її образі став аксесуар у вигляді трьох маків, які розташувалися над діамантовою брошкою. Вбрання доповнив капелюх з чорними полями.

Варто відзначити, що Кетрін Вокер входила в коло довірених осіб принцеси Діани й співпрацювала з нею протягом усього її життя. Раніше принцеса Кейт одягала Catherine Walker на соціально дистанційовану службу до Дня пам'яті у 2020 році.

Недільні дні вшанування вважаються однією з найважливіших дат у календарі монархів, коли старші члени сім'ї збираються разом, щоб віддати шану військовим, які загинули під час виконання службових обов'язків.

Читайте також: Селена Гомес заявила про безплідність: "Це те, що дуже турбує мене в моєму житті"

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
02.12.2022
Ruslan Baginskiy
"The hat". Crystal Edition
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).