Небесно-блакитний і яскраво-жовтий: образи Кейт Міддлтон на Вімблдонському турнірі

Новости
11.07.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Підтримка України на турнірі з тенісу від герцогині Кембриджської
ПОДЕЛИТЬСЯ

Вімблдонський турнір — найдавніший турнір з великого тенісу, який щорічно відбувається в Англії. На його трибунах дуже часто можна помітити багатьох відомих особистостей, у тому числі й представників британської королівської сім’ї, які є великими шанувальниками цього заходу. Так, в об’єктиви камер вже двічі потрапила герцогиня Кембриджська в образах у блакитному й жовтому кольорах.

На дев’ятий день турніру Кейт Міддлтон обрала блакитну сукню в білий горох від Alessandra Rich, доповнивши образ обручкою з сапфіром, подарованою принцом Уільямом, і сережками з перлинами. Відвідати жіночий фінал герцогиня Кембриджська вирішила в яскраво-жовтій сукні довжини міді від бренду Roksanda. Доповнили вбрання золоті сережки з кварцом від Kiki McDonough. 

Обравши сукні в блакитному й жовтому кольорах, Кейт Міддлтон вкотре підтримала Україну. Герцоги Кембриджські вже неодноразово спілкувалися з українськими волонтерами, допомагали з пожертвуваннями й робили благодійні внески. 

Відзначимо, раніше Вімблдонський турнір продемонстрував свою підтримку України, не допустивши до змагань представників з росії і білорусі.

 

Читайте також: 

Співачка ROXOLANA і бренд MustHave випустили спільну колекцію

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).