Для жінок-військовослужбовиць виготовили спеціальні полегшені бронеплити

Новости
15.09.2022
ТЕКСТ: Анастасія Поляк
ПОДЕЛИТЬСЯ
Вони на декілька кілограмів легші за звичайні
ПОДЕЛИТЬСЯ

Українська компанія “Арсенал Патріота” створила для жінок-військовослужбовиць спеціальну лінійку полегшених бронежилетів, вага яких на декілька кілограмів менша, ніж у звичайних. 

Бронеплити для жінок є у трьох розмірах: XS (“Екстрамалі”), S (“Малі”) та M (“Середні”). Вони набагато легші від звичайних плит: їхня вага складає близько 2,3 кілограма, а товщина — 21 міліметр. Для того щоб можна було підібрати правильний розмір плити, компанія опублікувала на своїй інстаграм-сторінці розмірну сітку.

Як зазначає виробник, за основу плит узято технологію виготовлення "Полегшеної БЗ" 4-го класу захисту, яка витримує декілька пострілів бронебійно-запальними набоями. До того ж вони спеціально адаптовані до жінок і мають анатомічний вигин за формою грудної клітини та зрізані кути. У плит також наявний додатковий захист від бокового вильоту осердя. 

“Їхній захист сміливо можна прирівняти до плит 5-го класу. Крім того, бронеплити мають протиуламкові властивості та помʼякшення заперешкодної травми (травми від деформації плити в бік тіла людини після потрапляння кулі)”, — розповідають у компанії.

Усі плити, які створює виробник, виготовляються згідно з ДСТУ, тому кожна плита має відповідний офіційний сертифікат відстрілу.

Читайте також:  Made With Bravery: Мінцифри запустило офіційний маркетплейс з товарами українських виробників

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
02.12.2022
Ruslan Baginskiy
"The hat". Crystal Edition
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).