FROLOV, GUDU, LITKOVSKA та інші українські бренди взяли участь у digital-співпраці MBFWMadrid x UFW

Новости
16.09.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Можливість захищати права людини та демократичні цінності через індустрію моди.
ПОДЕЛИТЬСЯ

Mercedes-Benz Fashion Week приєднується до ініціативи Ukrainian Fashion Week Support Ukrainian Fashion, щоб підтримати українські бренди та сприяти поширенню їхніх колекцій у світі.

Цього року, разом із 51-м сезоном Ukrainian Fashion Week, 76-й Mercedes-Benz Fashion Week Madrid надає можливість українським дизайнерам захищати права людини та демократичні цінності через індустрію моди.

Gudu

У рамках digital-співпраці MBFWMadrid x UFW представлено fashion-фільми DZHUS, DOMANOF, FROLOV, GUDU, LITKOVSKA, OVERALL, ENNO, the COAT, NADYA DZYAK, digital-покази UFEG та PUSHKA School, а також фільм Sustainable Fashion Potential of Ukraine на сайті Mercedes-Benz Fashion Week Madrid.

Frolov

"Участь українських дизайнерів у Mercedes-Benz Fashion Week Madrid – несподіваний формат нашого воєнного сезону Ukrainian Fashion Week International Season SS23. Під час цієї авторитетної fashion-події ми представимо дизайнерські бренди України у форматі fashion-фільмів. А значить, максимально збільшимо аудиторію, яка познайомиться не тільки з талановитими українськими дизайнерами, а і з талановитими режисерами, моделями, продакшн-студіями…Цей емоційний формат — ще одна сходинка до визнання стійкості, таланту та актуальності української fashion-індустрії", — Ірина Данилевська, співзасновниця та CEO Ukrainian Fashion Week.

The Coat

Співпраця MBFWMadrid x UFW – друга digital-подія UFW International Season SS23. Раніше  український бренд the COAT представив нову колекцію у fashion-фільмі в рамках офіційного розкладу Copenhagen Fashion Week.

Читайте також: ПОГЛЯД у майбутнє: молоді українські дизайнери представили свої колекції у рамках Berlin Fashion Week

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).