Тизер нової "Русалоньки" від Disney набрав рекордні для кіностудії 104 мільйони переглядів

Новости
16.09.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
А також рекордні 1,5 мільйона дизлайків
ПОДЕЛИТЬСЯ

Тизер нової кінострічки від Disney «Русалонька» з Голлі Бейлі в головній ролі набрав рекордні для компанії 104 мільйони переглядів. Окрім цього, він зібрав також найбільшу кількість дизлайків — більше 1,5 мільйона.

Як повідомляє Variety, тизер «Русалоньки» випередив усі останні ігрові фільми кінокомпанії: «Круеллу» (68 мільйонів переглядів), «Красуню і чудовиська» (94 мільйони переглядів), «Аладдіна» (74 мільйони переглядів) і «Малефісенту-2» (62 мільйони переглядів). Підрахунок переглядів з усього світу проводили з таких платформ, як YouTube, Twitter, Snapchat, TikTok та Instagram. До них не зараховували перегляди з Великої Британії, Ірландії та Австралії через нещодавню смерть Єлизавети II. 

Майбутня кінострічка отримала як велику кількість позитивних відгуків, зокрема від Зендеї, Нікі Мінаж та Голлі Беррі, так і шквал критики через те, що головну роль у фільмі грає темношкіра акторка Голлі Бейлі, яка за зовнішністю не схожа на Русалоньку з мультфільмів.

За розповідями творців, кінокартина демонструватиме новий погляд на популярний анімаційний фільм Disney. Вона вийде на екрани 26 травня 2023 року.

Читайте також: Деніел Крейг повертається до розплутування злочинів у трейлері довгоочікуваного сиквелу “Ножі наголо”

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
02.12.2022
Ruslan Baginskiy
"The hat". Crystal Edition
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).